Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűznek lenni avagy ne? 20/L

Figyelt kérdés

Mit tennének a helyemben: 20 éves szűz lány vagyok, ami a mai világban elég "koros"-nak hangzik.. Egyszerűen úgy jött ki a lépés, hogy sosem volt barátom, elég visszahúzódó vagyok, de nem is hozott össze a sors a megfelelő emberrel, én meg nem akartam elsietni az ügyet, amit nem is bánok. Nem vagyok csúnya (sőt, állítólag szép), lett volna alkalom elveszíteni a szüzességemet, de azért többre tartom magam az egyéjszakás kapcsolatoknál (főleg az első alkalomra..). Szexuális étvágyam is van (de hűű.. :D). Nem tudom megéri-e várni az "igazi"-ra, vagy felesleges ekkora feneket keríteni az egésznek? Az árnyaló tényező, hogy jelenleg nem nagyon lenne időm fenntartani egy rendes kapcsolatot, mert az egyetem, munka és a sport (melyekből egyiket sem adnám fel) időm nagy részét felemészti.

Elég gyerekesen hangzik a kérdés, hiszen ki tudná helyettem eldönteni, ezzel tisztában vagyok, úgyhogy felesleges az orrom alá dörgölni, csak kíváncsi vagyok más véleményére is. Üdv. 20/L



2016. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
72%
Véleményem szerint jobb várni az elsőnél "a megfelelő emberre". Én nem így tettem és beleszerettem a lányba,akivel először voltam, ő pedig nem győzött lekoptatni.
2016. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon túl van dimenzionálva ez az egész szüzesség-kérdés. A legritkább esetben lesz belőle életre szóló kapcsolat.
2016. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem szabad ezt a témát túlbonyolítani, de azért oda kell figyelni egy dologra. Az igazira tényleg ne várj, mert ez hülyeség, nagyon ritka, hogy az igazit találja meg az ember. De az is hülyeség (szerintem) amikor valaki fűvel fával... Tehát az arany középút, ha találsz egy srácot aki rendes és jól érzed vele magad akkor ne fogd vissza magad :)
2016. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem érdemes az "igazira" várni ezzel. Én nem vártam, nagyon megbántam. L
2016. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 October15 ***** válasza:
0%
Az igazinak ehhez nem sok köze van szerintem... vagy legalábbis nem ugyanazt értjük igazi alatt. De yep nyilván nem árt ha az elsőt nem csak úgy unalomból ejted meg. Amúgy meg egyetem... hidd el meg foglya oldani ezt a problémát... :D Nem tudom, hogy normális szakokon ez, hogy megy de felénk Japán szakon khm.. :D Pasiként elég nehéz koncentrálni maradjunk annyiba.. :D
2016. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd magad továbbra is többre, minthogy egy szexkapcsolatban veszítsd el. Én ezt értékelem.
2016. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm depresszív időszakát élte, sok csalódás és játszadozás után jöttem én, és még engem se hitt el először, annyira bezárkózott reménytelenül.

Végül szörnyű körülmények között rámásztak és hagyta magát, mert csak túl akart esni rajta.


Összejöttünk, kiderült hogy én tartottam magam végig, és vártam az igazira.

És mikor ez kiderült, eléggé letaglózott mindkettőnket.


Azóta is együtt vagyunk, és nagyon rossz visszatekinteni erre az időszakunkra. Én bánom hogy nem siettem eléggé és nem voltam elég "rámenős" kezdeményező, ő pedig bánja, hogy nem várt és remélt tovább, pedig csak hetek, hónapok kérdése volt, nem éveké.

2016. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
44%
Hát nem tudom, vegulis en is lassan 20 vagyok es meg szuz mivel nem volt 1 kapcsolatom se a félénkségem miatt...pedig nem hiszem hogy annyira csunya lennek. 19f
2016. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
2%
Itt a bizonyíték,nhogy vannak lúzer csajok is.
2016. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én már ultra lúzer férfinak számítok, hogy 23 évesen még mindig szűz vagyok. :D
2016. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!