Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen előjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen előjátékot élveztek a legjobban? Milyen pózokat kedveltek? Hogyan szeretitek kényeztetni a nőt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Partnerfüggő extrém amíg nem okos komoly sérülést is jöhet (úgy általában szexben is), bizarrban vannak erős határok.


Könnyebb hogy mit nem szeretek, mi megalázó, és és ami monoton. És a sötétet, a félhomály jöhet. És inkább paplanon, mint paplan alatt. De a fotel, szék, kád, zuhanyzó, konyhapult, ... mind jó. A kanapé meg a legjobb, mindenre alkalmas és több tucat plusz pózra.

2016. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En speciel nyalasmanias vagyok, azzal szoktam :) de egyenenkent valtozo, leginkabb az a lenyeg, hogy a csajszi elvezze :) 20/f
2016. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mindegy csak ne szopjanak!

En viszont rettentoen szeretek nyalni....

2016. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orálozást minden mennyiségben!
2016. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 imádnálak :D
2016. márc. 15. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek nyalni, ujjazni, kényeztetni a nőt. Sokáig szoktam csinálni, amíg el nem élvez. De van hogy többször is a csúcsra juttatom. Persze azt is szeretem, ha nekem franciáznak, de a dugás mondjuk nekem jobban bejön. Pózban mindenfélét szeretek, nem vagyok válogatós:) 36F
2016. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenc előjátékom, amikor ruhában kezdjük egy forró szenvedélyes csókkal, majd közben levetkőztetjük és kézzel izgatjuk egymást.

Ha már kellően forró a hangulat, a lány lefekszik, és én orálisan kielégítem.

A szexben több pózt is szeretek, de a kedvencem amikor a partner hanyatt fekszik, én elé térdelek, és a lábát megfogva, vagy a nyakamba téve hatolok belé. De szeretem hátulról is, azt is amikor én vagyok alul, és még sorolhatnám ezeknek a variációit...

A kényeztetések közül nagyon szeretem még a Yoni masszázst, igazán élvezem ha látom az élvezetet a partner arcán.

Ami az orális szexet illeti én szívesen adom, de kapni kevésbbé szeretem. Ha már eljutunk a teljes meztelenségig, akkor inkább a lába köze mint a szája, viszont ha nem akar szexet, de szeretné, hogy én elmenjek, és megválaszthatom, hogy hogyan, akkor én a lábbal történő kielégülést választanám inkább.

2016. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha rajtam múlik akkor a hosszú előjáték az alap. Ezalatt értendő orál oda-vissza ha a nő többször is eltud menni akkor akár első élvezésig kézzel-szájjal még szex előtt,hosszú csókok, simogatás-markolászás csókolgatás. Pózok terén meg mindegyiknek megvan a maga előnye, szóval inkább partnerfüggő mik férnek bele éppen :) 26/F
2016. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előjáték: Érzékenyen végigsimít, nyalogatja a farkam.

Póz: Hagyományos misszionárius.

Kényeztetés: Orálisan. Puszilgatom, nyalogatom a punciját.

2016. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem ha szájjal kényeztetnek,misszionárius,kutya és a legjobb a lovaglás és imádom csókolni a puncit
2016. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!