Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig több mint 30 percig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig több mint 30 percig bírta, most meg 1 perc alatt elment?

Figyelt kérdés
a barátom mindig 30-45 percig bírja. de tegnap, miután először lecumiztam, utána beleültem az ölébe, elkezdtem mozogni...és egy perc alatt elment. mitől lehet ez? (ő azt mondta ő sem érti, és vagy 20x bocsánatot kért, szégyelte magát, de nem tudta miért van ez)mással is előfordult már ilyen? mitől lehetett ez?

2016. márc. 13. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi szégyelni való van azon hogy ennyire felizgattad és hamar elment?
2016. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fordult elő amikor nem voltam 1 hétig együtt a barátnőmmel. Alig hogy a szájába vette már el is durrantam. Nem repesett az örömtől a 2 deci g**citől aminek fele a szájába fele az arcán landolt.. :D 22/F
2016. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél jobban fel van izgulva valaki, annál könnyebben és gyorsabban elmegy. Ez ennyire egyszerű. Illetve ha még ahhoz hozzájárul, hogy esetleg volt előtte olyan időszak, amikor nem volt élvezés, akkor meg pláne hamar elmennek.

Nincs ebben semmi gáz. Pláne nem szégyellnivaló.

Nekem nőként valamikor az orgazmus mindösszesen 2 perc. Valamikor meg negyed óra.

2016. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a te fejedben van a baj, ha EGYETLEN ilyen alkalom után már egyből kérdést írsz ki emiatt és aggodalmaskodsz.


Alapvetően én is 20-40 percig bírom, de tízből egyszer simán előfordul hogy elélvezek pár perc után. Majd ha egymás után sokszor előfordul ez, akkor legyen ez valódi probléma

2016. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...utolsónak, nem problémaként írtam ki, hanem csak kíváncsi voltam mi lehetett az oka....de elég nagy baj lehet veled ha ennyi után leírod az embereket. gratulálok :D
2016. márc. 14. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:

5:


Nincs nagy baj velem. Csak nem ismerlek téged és te sem engem. És ilyenkor az alapján ítéljük meg egymást, amit pár sorból ismerünk a másikról. Ez az internet átka. Ha nem úgy értetted ahogy gondoltam, akkor félreértettük egymást és ennyi.


De fenntartom, hogy így hogy egyszer történt ilyen, ez nem olyan dolog, amire még itt rá kellene kérdezni. Kismillió oka lehetett miért éppen így történt ez az egy alkalom.

2016. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!