Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kicsi a pénisze, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a pénisze, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2x feküdtünk le eddig, de nagyon pici a farka. 10 centit alig éri el, mert merevedési gondjai vannak. Nekem már az egésztől rohadtul kezd elmenni a kedvem, frusztrált is vagyok, de szeretem őt, aktus közben olyan, mintha csak gyömöszölgetne, orgazmusom még nem volt. Pedig nekem fontos a szex, segédeszközzel meg nem olyan.

18/l



2016. márc. 15. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Szia, de amúgy nagyobb neki mereven? Gondolom igen, mivel írtad, hogy merevedési gondjai vanak. A 2-szer próbálkozás még egyáltalán nem sok. Ha nem nagyon volt eddig lányokkal, akkor legyél türelmes vele kicsit, valszeg izgul és teljesíteni próbál. Igyatok egy kis bort vagy pezsgőt, aztán próbáljátok meg élvezni elvárások-teljesítés helyett.
2016. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia, ez az hogy merev állapotban akkora.. mert gondjai vannak a merevedéssel. Megértem őt, csak már nekem kezd kellemetlen lenni.
2016. márc. 15. 13:35
 3/20 anonim ***** válasza:
csak is te tudod, de ebből szerintem szakítás lesz, ami meg sebeket hagy a srácban. csodásmesés
2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 RRR ***** válasza:

2x az nem sok

légy türelemmel

bátorítsd

addig amíg nem működik rendesen ,elégíttesd ki magad másképpen vele

ez neki is jó,mert nő az önbizalma

2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vegyetek felcsatolhato mu péniszt azzal adja majd elolrol ő meg a sajátjával hátulról...
2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha merevedési problémája van, akkor nem merev, amikor csinálja. Ha nincs, akkor azt látod, hogy full kemény, de csak pici. Ez a gyömöszölget dolog tipikusan tapasztalat hiányt mutat. A jó szexhez rutin kell. Ha azt látod, hogy puha, amikor belekezdtek, akkor az simán javulhat még.
2016. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem áll fel neki. Míg nem találkoztunk, küldözgettem neki olyan képeket, arra sem ment. Eredetileg normális a mérete, de mivel csak kb. félig áll fel, nagyon gyenge. Első szexuális élményem ő nekem, de még így is alig érzem, nem élvezem.
2016. márc. 15. 13:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod, hogy azt mondja, hogy alapvetően nem tud keményebb lenni, akkor sem ha magának csinálja?
2016. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Így van.
2016. márc. 15. 13:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, gondolom ő is fiatal. Nem cuccol valamit? :D
2016. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!