Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj velem, min kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, min kéne változtatni?

Figyelt kérdés

Nekem nem azzal van a problémám hogy nem tetszem a fiúknak inkább az a bajom, hogy meg se próbálnak megszerezni. Ha tetszem valakinek, én próbálok jelet adni, kölcsönös a szimpátia mégse kezdeményez.

Ha valaki udvarol is nekem annak is hátsó szándéka van, én viszont komoly kapcsolatot szeretnék nem futó kalandot.


De a legjobban mindközül az zavar, hogy én szerintem viszonylag szép lány vagyok, és amikor egy új ismerősöm meghallja, hogy nekem még sosem volt barátom, "úgy" néz rám... Mint aki defektes. Ez a legrosszabb, megalázóbb. De mi lehet a gond? Köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan fiúkkal "sikerült" találkoznod, akiknek hátsó szándékuk van. Mivel szép lány vagy, ezért ez esetedben gyakoribb, mint a kevésbé jó megjelenésűeknél, jobban érint az egy éjszakás kalandra vágyó fiúk társasága. Várj és előbb-utóbb majd lesz valaki, akinek nem ilyen-olyan céljai vannak, hanem "egészben szeret".
2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
És te miért nem kezdeményezel?
2016. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
56%
Kezdeményezz te, nem kell mindig a fiúkra várni
2016. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szép vagy állításod szerint akkor az ízléseddel van a baj...olyan pasik vonzanak akikkel csak szórakoznál
2016. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Az 1 éjszakás kalandbol is lehet komoly kapcsolat.amugy nem is értem miért keres minden lány komoly kapcsolatot.azaz hogy áll hozzá? 2 honapig semmi szex vagy mi? Csak randi esetleg csok... Ugyanmár. Ettöl lesz komoly egy kapcsolat?
2016. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne kezdeményezzen...


tegyük fel hogy szép...ha kezdeményez, akkor a fiú megse próbálja megszerezni, mert úgy gondolja biztos hogy kell neki.

Minden lány szereti ha kedveskednek nekik, szeretik őket, és apróságokkal mindig meglepik őket.


Kérdező, sajnos tudom miről beszélsz, nekem is van olyan csaj ismerősöm aki kva szép, de pasija még nem volt. Esetleg képet nincs kedved küldeni?

2016. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
52%

Minden férfinak van hátsó szándéka, Csillagszem.

Az okfejtésed innentől kezdve nem belátható. Tegyük félre a szépséget, a játszmázást, és minden efféle dolgot. Lehet veled értelmesen kommunikálni? Miről szoktatok a "kérőkkel" beszélgetni?

26/F

2016. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!