Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szexelhetnék cigány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexelhetnék cigány csajjal? (NEM fizetőssel) Máshogy kell kezdeményezni és viselkedni, mint egy magyar lánynál? Cigány lánynak egyáltalán bejön fehér férfi?

Figyelt kérdés

Dolgosabbik fajta, tanuló vagy munkába járó lányra gondolok, aki nem a soron él.

Néha úgy érzem megnéz magának egy-egy, akit én is elkapnék szívesen.


2016. márc. 20. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

"Dolgosabbik fajta, tanuló vagy munkába járó lányra gondolok, aki nem a soron él."

A cigányoknál a fejlettebb, kultúráltabb réteg, legalábbis akiket ismertem lányok, túl erkölcsösek ahhoz, hogy mindenféle jöttmentnek szétdobják a lábukat. Nem fekszenek le csakúgy szinte senkivel.

2016. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Bocs, félreértettél. Nem úgy akarom felszedni őt, hogy "jössz dugni?"


A szex az csak egy végcélja lenne az ismerkedési folyamatnak. Odamennék hozná, beszélgetni kezdenék vele. Elkérném az elérhetőségét. Randevúznánk néhányszor, csókolóznánk és aztán jönne a szex. Nem egyből, azonnalira és kizárólag szexre gondoltam.

2016. márc. 20. 08:56
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

"mint egy magyar lánnyal"

miért, szerinted milyen nemzetiségű?

2016. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
jol gondold meg. utánad megy a putri oszt levernek
2016. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írta ez tényleg veszélyes. Egy bedühödött apa aki hívja a segítséget! Apukám, te másnapra nem fogsz élni
2016. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3: A cigány/magyart lehet érteni etnikumra, nemzetiségre, állampolgárságra és bőrszínre is. Hogy egy cigány magyar vagy cigány, erre a kérdésre előbb azt kell visszakérdezni, hogy mire gondolsz?

De köszönöm a válaszod viszont kérlek a kérdésre is válaszolnál? Annyira megköszönném, de komolyan.


4: Neked már volt ilyen élményed?

Olyanra gondoltam, aki nem putris.

2016. márc. 20. 09:19
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Ő is ember. Ráadásul nőből van. Tehát pont ugyanolyan mint átlagban véve bármilyen más nőt felszedni.


Egyébként meg, ha össze akarsz jönni vele és nem a dugás a célod, akkor ne a szex legyen az első mondat tárgya.

2016. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Nekem volt élményem egy jól nevelt cigany lánnyal szepp volt teste is jó volt megdugtam apja megtudta jött a rokonsaggal :D csak egy éhező ciganybanda sose fog tudni megverni egy nehézsúlyú boxolot akinek volt némi tapasztalta tomegverekedesben is.
2016. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7:

De.


8:

Ez király :D

Amúgy köszi neked is a és többieknek a figyelmeztetést, de vállalom ezt a kockázatot tényleg.

2016. márc. 20. 09:40
 10/23 A kérdező kommentje:

7:

" Ő is ember. Ráadásul nőből van. Tehát pont ugyanolyan mint átlagban véve bármilyen más nőt felszedni. "


Amúgy arra gondoltam, hogy mondjuk a cigány csajok jobban szeretik a dominánsabb, alfahímebb srácokat, vagy ilyesmi.

2016. márc. 20. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!