Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izmosabb lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmosabb lányok, nektek előnyt vagy nehézséget jelent inkább a külsőtök a pasizásban?

Figyelt kérdés

Aki régebb óta komolyabban űz valamilyen sportot, amitől láthatóan megizmosodott (birkózás, kajak, konditerem,..), ti hogy látjátok: elijeszti a férfiakat az, hogy izmosak vagytok, vagy inkább imponál nekik?


Inkább csak a saját, aktívan sportoló társaságotokból találtok könnyen párt?


Azt ugye tudjuk, hogy a nőknek tetszenek az izmos férfiak, de mi a helyzet fordítva?



2016. márc. 20. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én szexinek találom őket.

Izmok ide vagy oda, ugyanolyan aranyosak és nőiesek mint a zsírosabb társaik.Csak még a testük is elég kemény.

2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eengem mindig megneznek a strandon is akar a pasik..:D szoval en inkabb ezt elonynek mondanam..:) nyilvan nem az a testepito csaj vagyok, roplabdazok es emiatt is van jo alakom..:) es ha van idom mellette lejarok futni, vagy akar kondizni:)

En is inkabb az izmosabb ferfiakat, pasikat nezem meg:D

2016. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát engem is egy párszor megnéznek az utcán a pasik.Én boxolok és mellette futok. De engem is inkább az izmosabb férfiak érdekelnek.
2016. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok annyira izmos, inkább magas, és erősebb:D

De azért sokszor megnéznek, lehet, mert fura vagyok...:)

És nekem sajnos nem csak olyanok tetszettek, akik erősebbek voltak nálam..:/ Ez nem attól függ:)

2016. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én évekig lovagoltam, meg futottam, és genetikából adódóan is a combom meg a fenekem fejlődik jobban ha eljárok edzeni, úgyhogy testépítő izmaim nincsenek, de a fenekem meg a combom elég izmos és kerek, azt a fiúk, férfiak szokták szeretni, meg alkatilag mellé vékony derekam van, illetve elég magas is vagyok. (Úgy vettem észre, hogy az izmos karok vállak amúgy általában nem jönnek be nekik, de nyilván ízlés kérdése)

Én nem nagyon vagyok válogatós alkat terén, a lényeg, hogy legyen nagyobb nálam (nem feltétlen magasságra, hanem úgy szélességre inkább), volt már crossfittes nagyon sportos, izmos párom is, meg 110 kiló 2méter magas kövérebb, zsírosabb is, a mostani meg átlagos, bár régebben thai boxolt vagy valami ilyesmi, most meg kondiba jár, de még nem igazán látszik rajta :D

2016. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anyád Gibbonja :D válasza:
Izmos (úgy értem sportos) lányok a legjobbak! Nekem személy szerint végem van, egy formás fenék, láb, átlagnál izmosabb test láttán. Ez sugározza felém, hogy ez a lány ad magára és edzeni is jár. 17/f
2016. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát változó... kérdező, te is lány vagy?

24L

2016. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!