Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon is ilyen bunkó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon is ilyen bunkó módjára koptatják le a pasikat a nők az utcán?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem nem egy bűn ronda valaki... akkor kinek van esélye így? A páváknak?


https://www.youtube.com/watch?v=DmP1ier3R30



2016. márc. 21. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mivel MINDEN EGYES NŐ MÁS, mi lenne ha nem általánosítanánk.
2016. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy én nem küldeném el....

nem is értem...

Még csak az se hogy talán....

:/ :(

19f

2016. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok közhelyesnek tűnni, de ami tény, az tény:

https://www.youtube.com/watch?v=LrjfD4GA8sk


És nem kell a vetítés, nem moziban vagyunk, hogy ez nem így van. A céges X6-osban minden nő észrevesz, integetnek, puszit küldenek és mosolyognak, a saját kis 15 éves Fiat-omban meg egy senki vagyok a nők szemében.

2016. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Légyszíves tényleg ne általánosítsunk

1. az első videóban 3 csaj utasítja el, amiből az utolsó láthatóan észreveszi, hogy kamerázzák. Mindenkinek lehet rossz napja és én is utálom, ha ezredszerre jön oda valaki és tesz szexuális ajánlatot...

2. a második videóban nagyon nagy a kontraszt. Nyilván a csajszi csak a pénzre hajt, de őszintén, ki az aki elmenne egy pizsamában és sapkában flangáló pasival (látszólag meleg van), aki meg idiótának is tetteti magát? nyilván mindenki a második pasit választotta volna, az viszont tényleg szánalom, hogy a csajszi visszamegy nyalizni az első pasinak

2016. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!