Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vágyom az erőteljesebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom az erőteljesebb, szenvedélyes szexre, de páromon nem ezt látom. Mit tegyek? Nekem ez így kezd unalmas lenni.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hatással voltak rám az erotikus könyvek meg a filmek is, de kezdettől fogva vágytam az intenzív, heves, szenvedélyes szexre, amiben a férfi egyértelműen domináns. Nem akarom, hogy megverjen meg kikötözzön, nincsenek ilyen perverzióim, de pl. hogy nekilökjön a falnak, ledöntsön a földre, csókoljon úgy mintha nem tudna betelni velem, legyen határozott, utalgasson, kívánjon, simogasson társaságban is (diszkréten persze, aztán ha hazaértünk..), stb. De a párom egyáltalán nem ilyen. 3 éve vagyunk együtt, egy éve költöztünk össze és mostanában egyre jobban azt érzem, hogy ellaposodott a szex. Rutin szerű, ugyan akkor, ugyan ott, ugyan úgy és csak azt vettem észre, hogy majd elalszok közben, unom, és azt várom, hogy mikor lesz már vége. Hiába kívánom előtte, hiába teperem le a páromat, vagy hiába van neki is kedve, mindig ugyan ott kötünk ki. Beszéltünk már róla, hogy néha jó lenne belecsempészni más dolgokat, vagy máshol, de múltkor mikor letepertem a földön, pár perc után felkelt és jött a szokásos ágyas dolog. A hétközben is azt érzem, hogy én viselem a nadrágot, szóval én végzek el minden női és férfi munkát egyaránt, de hogy még a szexben is én legyek a domináns...Mit tegyek szerintetek ezzel a nagyon mimóza emberrel, akit végtelenül szeretek és alapvetően jó vele élni, de nem akarom megbántani sem...???

2016. márc. 24. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül én is hasonlókép...

Sajna én vágyok arra hogy kissé extrémebb legyen de mindig ugyanaz marad..

2016. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd rá a dolgot
2016. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem. Egy éve írtam egy listát olyan dolgokról, amiket szeretnék és úgy gondoltam neki is elfogadhatóak, de szinte egyikbe sem ment bele, pedig semmi olyan nem volt benne, amit egy átlag kapcsolatban ne csinálnának meg az emberek. Nem akarom megbántani, nem is erőltetem, de nekem így kezd nagyon nem jó lenni:/ Lekiismeret furdalásom van miatta, de NEM MINDIG vágyom már a 1,5-2 órás, cirógatós, óvatoskodós szexre.
2016. márc. 24. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Szét vet az ideg, hogy nők panaszkodnak, hogy ilyen pasi jutott nekik, miközben én ilyen lennék, erre kifogtam egy olyan nőt, aki egy fokkal talán még rosszabb is, mint a te pasid...



Viszont vagy törődj bele, szívből, vagy lépjél le. Jobb sosem lesz, ne gyerekek mellett kelljen szétmennetek. (Mint nekünk)

2016. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem ez ilyen Murphy törvény. Mindig az ellenkezőjét fogod ki, hacsak nem vagy piszok mázlista. Alapvetően én a megjavítás és türelem híve vagyok, de lassan azt érzem, hogy kb 2,5 éve vagyok türelmes és elfogadó és hiába szeretem nekem ez nem elég. De mikor arra gondolok, hogy alapvetően ő egy vicces, rendes, családcentrikus, drága ember, elszégyellem magam, hogy ilyen telhetetlen vagyok.
2016. márc. 24. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor szakíts vele most. Ha így veszed férjül, akkor mindkettőtök, és a gyerekeitek életét is tönkreteszed. Ne kövesd el ugyanazt a bűnt, amit a feleségem, és én tettünk. Ennek csak rossz vége lehet. :-(

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de igazából ezt te is tudod.

2016. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó egy idióta balf.sz.

Kérdező, te meg olvasgass inkább könyveket. Nekem férfiként még kedvem se lenne lefeküdni veled, megértem a barátodat. Mi lesz akkor, ha már nem lesz képes szexre a férfi melletted? Mi lesz később? Kivagyok az ilyen idióta kislányoktól. Mert nőnek nevezni titeket nem lehet.

2016. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Lehet, de akkor sem süllyedek a te szintedre. Szimplán csak sajnállak. :-)
2016. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy piszkáld fel benne a férfit. Legyezgesd a hiúságát, próbáld éreztetni vele, hogy felnézel rá (akkor is ha egyelőre nem, de addig játszd el, amíg szerepbe nem kerül). Ha nem hajlandó hozzád nyúlni, dörgölőzz hozzá úgy, hogy muszáj legyen megfognia, ingereld lassan és türelemmel. Izgasd fel olyan helyzetekben, amikor nincs alkalmatok szexelni, elégítsd ki olyan helyeken/helyzetekben, ahol nincs lehetősége belerángatni a kényelmes, megszokott unalomba. Esetleg egy kevés alkohol nem lazítja-e le kicsit?
2016. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:) Próbálkozom, lehet egy pici alkohol segítene, de nem vagyok benne biztos. Próbáltam egyébként kikezdeni vele olyan helyzetekben ahol nem lenne, nem is tudom, normális, de olyankor úgy tesz mint, aki észre sem veszi :(
2016. márc. 25. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!