Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nálatok szakító ok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok szakító ok lenne ha a pasitok állandóan rátok próbál mászni ha nálatok van?

Figyelt kérdés

Szakítás már hónapok óta megvolt,csak tudni akarom a választ és a hibáimon javítani.

18F

Ő 17L

Ritka volt hogy náluk voltam,akkor is csak akkor ha a szülei nem voltak otthon. És kapni akartam az alkalmon hogy elszórakozzunk egymással mert ez ritka alkalom volt (1 hónapban 2x)

Tényleg szerettem őt nagyon,de a kanosság meg a szerelem elvette az eszem jóformán.

Volt olyan hogy épp megjött neki de én akkor is rámásztam. Ő mondta hogy ne mert ez így kellemetlen neki,de nem tágítottam. Végül azért megujjaztam. Én azt élveztem ha láttam rajta hogy élvezi.

De így már rájöttem hogy akkor nem rámásznom kellett volna hanem bújnom hozzá és szeretgetni a "nehéz időszakjában".

Annyira érdekes hogy a szerelem meg a farka annyira el tudja venni egy férfi eszét hogy pont azzá váltam a párkapcsolatban amire megfogadtam hogy nem leszek olyan.

Most kapcsolaton kívül érdekes módon újra tisztán látom a dolgokat.



2016. márc. 26. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát barátommal hasonló "probléma" van, néha túl sok. De abban bízok hogy ha többet tudunk találkozni kettesben akkor ez enyhülni fog. Ha nem, akkor lehet szakítás lesz a vége, nem tudom...De nem szeretnénk, dolgozunk az ügyön:) 18l
2016. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem is dobott már csaj azért, mert túl sokat akartam. Nagy barom aki azt hiszi a nőknek is ugyanannyi az igénye, a férfinak átlagban simán van 3-szor annyi.
2016. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen.Ha egyszer azt mondom hogy nem, akkor nem.És azt gondolnám, hogy csak a szexre kellek neki.
2016. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy is csak szexre kelletek.
2016. márc. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

A nőknek meg kellene tanulni, hogy a férfi agyát erősen befolyásolja a kielégültség utáni vágy. A kangörcs.

Van akinek minden nap van, van akinek nincs.


Mindenki válasszon magának olyan párt akivel meg tudja élni rendesen a testi örömöket.

2016. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene.

Csak nálam pontosan fordítva van hogy a barátomnak túl sok.

18/L

2016. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#2

A nőknek is annyi igényük van csak valószínűleg nem tudtad elérni, hogy tőled akarja.

Amúgy srácok Nehogy már rosszul érezzétek magatokat meg bocsánatot kérhetek mwrt szexuális igényeitek vannak.

2016. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha ilyen kis szexéhes pasim lenne. Az nem tetszene, hogy úgy megujjaz, hogy én nemet mondtam
2016. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 8-as válaszolóval. Bár ilyen lenne a barátom :D de ha megvan a bajom, én sem érezném magam jól.

18L

2016. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
A nők már csak ilyenek. Ha békén hagyod, nem tartod elég szépnek, kívánatosnak, urambocsá' nem vagy belé szerelmes, ha meg rámászol, szexőrült vagy. :-))
2016. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!