Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire a nemi szervük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a nemi szervük irányítja a férfiakat? Őszintén!

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést és olyan természetesnek tűnik, hogyha egy (foglalt!) férfira egy számára szexuálisan vonzó nő rámászik, abból csak szex sülhet ki. Sőt! Ez teljesen természetes! Mert ugyebár ebben az esetben normális, ha az ember elveszíti a józan eszét. Nincs visszaút.!


Most gondolom #csakazértseígyvan alapon ezt páran megcáfolják, ugyanis ők nem ösztönlények, nem csalnák meg a párjukat soha(!)


Őszintén, tényleg ilyen nagy úr a vágy?


2016. márc. 29. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
aki nincs rendessen kielégitve azt irányitja csak.
2016. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen véletlen az a mondás, hogy ha feláll egy férfinek, akkor az agyából megy le a vér oda. Nem csaltam még meg senkit, nyugi, de amikor áll, nekem is megváltozik a viselkedésem, meg vannak olyan gondolataim, amik egyébként nem jutnának eszembe.
2016. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez személyfüggő. Nálam például nem így van a dolog. Persze a vágy nálam is megvan, de én általában megfontolom a dolgokat, mielőtt cselekednék. Azt gondolom azért vagyunk mi emberek, mert az agyunk képessé tesz rá minket, h elnyomjuk a vágyainkat, ösztöneinket,ez a képesség különböztet meg minket az állatoktól.

Én eddig még soha, semmilyen körülmények között (lehettem akármilyen részeg is Pl) nem csaltam meg senkit, és nem próbáltam meg felszedni lányt, csak azért h legyen kivel dugni. Pedig lehetőségem lett volna rá, de sosem éltem vele.

2016. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak akiket igen, de ne általánosíts.

Aki tényleg szereti a párját, azt nem lehet elcsábítani és nem veszíti el a fejét.

Persze sok férfi az asszony önzése miatt nem kapja meg otthon, amit kívánna, és egy idő után könnyeben félrelép, de itt szintén az első pont lép életbe, mert mivel az asszony sem szereti őt eléggé, ezért ő sem az asszonyt.

2016. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nyugi, semmi ilyenre nem készülök.


Csak eszembe jutott. Mikor még volt pasim, de már elég ramaty volt a kapcsolatom, bepróbálkozott egy srác. Egész este utánam járt, mászott rám, a falhoz nyomott...mégse lett semmi. És nem a szerelem tartott vissza... Se nem az, hogy mindent megkaptam... Ez inkább olyan becsületbeli dolog vagy mifene volt. Mert ha megteszem, nem lehet visszacsinálni. R!b!nek lenni nem olyan fuu de f@$z@ dolog. Legalábbis szerintem. Bár manapság az ilyenek szedik fel a normális pasikat, mivel kétszínűek. No mindegy.


Szóval csak a két nem közti gondolkodásbeli eltérést 'vizsgálom'. Ennyi.


Viszont fordított esetben, ha egy lány koslat így egy fiú után, és a falhoz nyomja (persze nem erőszakosan), elég meleg helyzet alakulhat ki, nemde? Jó, van aki ledobja a csajt, de 10/?

2016. márc. 29. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Nembtom.. Lehet hülyeséget irok de ram mászott marvlany h rakjam meg de rosszul voltam es lusta is voltam.. De ha nem lett volna igy ak megrakom mint ősember a tüzet!!😎

17F

2016. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A becsületet nem dobom el egy kalandért! Lett volna rá lehetőségem és nemet mondtam. A jövőben sem lesz másképp!


Viszont ha szingli vagyok (mint most is egyébként) akkor nagyon szeretek csajozni bárhol is legyek, utca, bolt vagy söröző... És imádom olykor a gátlástalan, nyitott, vad szexet... őrült tudok lenni és aberrált. :) Sokan azok vagyunk, csak nem ismerjük be néha még önmagunknak sem. :)


24/f

2016. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

@5: Azért, mert ösztön- és biológiai szinten teljesen máshogy vannak beállítva a nők és a férfiak. A nőnek az a célja, hogy megfelelő nemzőpartnert találjon, akivel nem csak egészséges utódokat hozhat létre, de az utódok felnevelésében is ott áll majd mellette. A srác, aki a falhoz nyomott nem ütötte meg ezt a mércét, de hidd el, van olyan férfi a világon, aki ha helyet cserél vele, nem mondtál volna nemet.

A férfiaknak ezzel szemben az a céljuk, hogy a lehető legtöbb helyen elszórják a genetikai állományukat. A mai fogamzásgátló módszerekkel ez lényegében a természet becsapásával jár együtt, de attól még a mozgatórugó ugyanaz.


És mielőtt valaki félreérti: nem nézem le se a nőket, se a férfiakat. Az a helyzet, hogy a pár ezer év alatt kialakított civilizációs maszk alatt ugyanolyan biológiai lények vagyunk, mint az állatok.

2016. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, h engem is ki tud készíteni a szexuális éhség. Soha nem jutna eszembe megcsalni a páromat, de van úgy, hogy annyira kívánom már a szerelmemet, hogy nem tudok másra gondolni, a tanulás is nehezen megy. Mindannyiunkban szerintem benne van ez az ösztön, és a férfiakban azért dominál inkább, mert a kevés az a nő, aki igazán élvezi és szereti a szexet. Ha nem így lenne a nőknél, a pasik is ki lennének elégítve, és a nők is, megoldódna a probléma. És ezzel még véletlenül sem a hímneműket akarom ócsárolni, hogy nem tudják kielégíteni a nőket, abszolút nem. Inkább sok nő nem is próbálkozik azzal, h esetleg élvezze és ne csak a plafont bámulja szeretkezés közben, mert az bizony 2 emberről szól. De ez sem minden nőre igaz!
2016. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mégis a nők a szexéhesebbek, na ezt add össze.
2016. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!