Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül szeretnék análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szeretnék análisan sexelni a baratnommel ha minden rendben van biztos a kapcsolatunk betegségek nincsenek és normálisan ki van tisztitva mekkora az esélye bármiféle fertozésnek? Utána alapos mosakodás Intim fertotlenitovel .

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, mehet a menet.
2016. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Seggbol-szajba. Ugy lesz a tuti.
2016. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 orton ***** válasza:

Mindig van esélye, ezt vegyétek figyelembe.

Alapos mosakodás és vizeljen egyet a barátod utána, hogy valamelyest tisztuljon a húgycsöve. Csak sok romantikát elvesz a dolog, hogy semmi ölelkezés, hanem rohan a csávó mosakodni utána azonnal.

2016. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mennyi az esélye, de ha mondjuk biztosan tudni lehetne, hogy 80%, hogy nem lesz semmi, akkor vigasztalna utólag, hogy ti pont a maradék 20%-ba estetek?


Egyébként meg:

"A végbél alapos kimosása és tisztítása (akár beöntés útján is) ellenére sem kerülhető el teljes mértékig, hogy az anális közösüléskor bizonyos baktériumok, és egyéb nem kívánatos anyagok a hímvesszőre kerüljenek. Ezért aranyszabály, hogy anális közösülést követően ne történjen vaginális közösülés, illetve felláció, vagyis ne kerüljön a férfi nemi szerve a partnere hüvelyébe és szájába. Továbbá fontos figyelmeztetés, hogy az erőszakos anális közösülés alkalmával a durva behatolás felsértheti a végbélzáró izmot, és bélnyálkahártya sérülést, mikrosérüléseket és bevérzést okozhat. Az anális szexnél a védekezésben nélkülözhetetlen a megfelelő gumióvszer, valamint síkosító anyagok használata. Rendszeres anális közösülés esetén a végbélzáróizom kitágulhat, ellanyhulhat, ami székleteresztéshez vezethet."


[link]

2016. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
A sok tudatlan emberrel ne foglalkozz akik csak videon lattak seggbe kukit..:) mi pasinkal gumi nelkul csinaljuk mar egy ideje analba es nem nem kapott el semmilyen fertozest es nem kell rohannai a furdobe h azonnal lemossa stb ezek csak hulyesegek. Nem lesz semmi baja a himvesszodnek ha a baratnodnek nincs semmilyen betegsege. :)
2016. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 orton ***** válasza:
Utolsó akkor nálatok mehet seggből punciba is? ;)
2016. márc. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
23%
Mekkora az esélye ? Akkora mint a terrorista metró robbantasnak. Vagy hal evés közben a szálkatól való fuldoklás ak. Vagy este hazqfelé munkaból karambolod lesz. Maga az elet is csupq veszély. Autózni , motorozni , biciklizni is veszélyes. Otthon zárlatos lehet valami vezeték berendezés a lakas , ház is fellullqdhat no annak mekkora az esélye. Az életben ha megtudnánk mindentől vedeni magunk az nó is lenne meg nem is. Hisz mi ertelme a túlbiztosított eletnek ha soha semmi élmenyt be nem vállalnánk. Aki elment nyáron Balcsira bele fulladt múlt nyáron 5 - en abból az következik senki ne menjen nyaralni ? Ne csinálja mert veszélyes ? Maga veszély is konkrétan ki ? Egyből halált hoz vagy csak lassut. Netén kqpsz egy fertőzest popsitól amit egy antibiotikum kúrával 6 nap alatt elfelejtesz. 47 éves vagyok. Soha nem húztam gumit. 30 éve nyomom popiba sok.lánnyal..Soha nem.kaptam.ott el.semmit. Viszont volt aki nem akarta popiba így puniba lőttem punciba már kétszer is kaotam valamit el. No akkor ?
2016. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!