Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! El tudnátok mondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudnátok mondani, akár részletekbe menően is, hogy mitől lesz egy férfi jó szerető a számotokra?

Figyelt kérdés

Akár trollkodhattok is, csak egyet ne tegyetek: ne ködösítsetek. Ha csak arra futja, inkább ne írj semmit.

Köszönöm szépen előre is!



2016. ápr. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha magabiztos az ágyba, ha odafigyel rám, ha tudja mit hogyan és nem bénázik össze-vissza

És a legfontosabb, ha ő elélvezett de én nem akkor ne higyje azt, hogy a szeretkezésnek vége van, szeretem ha elélveztetnek az után miután a pasi elélvezett.

Ettől lesz jó epszerető

2016. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
jó nagy és vastag pénztárca, legalább 20.000 forint értékű ajándék minden héten, és mindenhova vigyen kocsival
2016. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

előző: nem a palimadaradra voltak kíváncsi, hanem a szeretődre

tudod, akit a palimadarad mellett tartasz, hogy valaki jól meg is dugjon

2016. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én szeretőm: sok időt fordìt ràm,sűrűn talizunk,nem hanyagol el, érzem hogy fontos vagyok neki, szexben kielégìt teljes mértékben, figyel arra,hogy nekem is jó legyen,ùgy csinàlja ,hogy többször élvezzek el. Kb ennyi.
2016. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!