Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Debrecenben intim masszázst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben intim masszázst hol lehet talalni?

Figyelt kérdés

olyan masszázst keresek aki mindenütt átmozgatja a testem

esetleg én is megmasszirozhatom ha akarja



2016. ápr. 5. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi lennék, de sztem csak rosszlányokon, vidékilányokon lehet leginkább olyanokat találni akik intim masszázsban részesitenek.

egyébként az intim masszázson belűl mire vágysz?

2016. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
A Nagyerdőben van egy bokor, és a mögött végeznek ilyesmit.
2016. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Aki képes arra képzettségénél fogva, hogy mindent átmozgató masszázsban részesítsen, attól aligha kapsz intim masszázst is egyben.

Aki pedig intim masszázst végez, attól meg aligha kapsz mindent átmozgató masszázst, mert nem ért hozzá. Lényegében néhány simító mozdulat után kiveri, vagy orálisan kielégít, de ez esetben a masszázs részének az izmokra gyakorolt hatása elhanyagolható.


A legjobb ha keresel magadnak egy masszőr barátnőt, mert tőle kaphatnál szakszerű masszázst és intimet is egyben! :)

2016. ápr. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

van jó masszőr csaj nagyon jol csinálja csak sajna rokon igy nem mer belefogni

pedig már látott mesztelenül erekcioval is

lehet nem birna ellenállni a kisértésnek ha kézbe veszi a szerszámot

2016. ápr. 6. 08:49
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy nem mer (vagy inkább nem akar) "belefogni" nem annak a függvénye, hogy látott-e már meztelenül erektált pénisszel, avagy sem. Véleményem szerint - mivel rokon - inkább morális kérdés! Nem is beszélve arról, hogy a rokonok közötti szexuális kapcsolat - a rokonság fokától függően - vagy büntetőjogi, és/vagy etikai megítélés alá esik és talán ennek a ténynek a tudata átjárja az illető lány szellemét is! :)


Mondom, a legjobb megoldás a problémádra ha masszőr párod lenne! Amolyan 2 in 1 kapcsolat!


Hidd el tudom miről beszélek, magam is masszőr vagyok, csak nálunk fordított a helyzet! :D

2016. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Startapró: Lingam masszázs

;-))

2016. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5# ös. nem megdugni akarom a rokont, hacsak ő nem akarja, de ugyis gumival lenne,

inkább erotikus masszaazsra gondoltam kiverné vagy 2x közbe vagy akár le is szo.p,h,atna ami jolesik neki

járok masszőr höz hetente de nem adnám a kezébe mindegyiknek csak amejik nekem bejön

2016. ápr. 11. 20:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Párodnak mondd meg :D meg lehet ezt tanulni.
2016. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Párodnak mondd meg. Az enyém pl kérte tőlem :D hogy minden testrészét masszirozzam meg. Még nem csináltam, hétvégén megyek hozzá és megpróbálom. Párod tuti szivesen csinálná :) de ha masszor lennék idegen fasziknak nem verném és nem szopnám.
2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jogi értelemben mindegy, hogy "dugás", vagy "kiverés", vagy "orális szex", mivel mindhárom szexuális cselekedetnek minősül. Pontosabban minden olyan magatartás ami a nemi vágy felkeltését és/vagy kielégítését szolgálja. És szerintem erkölcsi értelemben is mindegy, mert a rokon az rokon, ha akarja, ha nem, és ha gumival csináljátok, ha nem.

Persze nekem nem posztom pálcát törni senki felett, azt csinálsz(tok) amit akarsz(tok), de annyi más nő is van a világon.

2016. ápr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!