Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetne a pasimnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetne a pasimnak nagyobb a farka?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a farka és ezt cikinek érzi hogy nem mindíg megyek el és nem tudja hogy mit csináljon tudtok valami tippet adni?
2016. ápr. 6. 14:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
Partnercsere.
2016. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nyelve van a pasidnak?
2016. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most komolyan? nem lehetne normális választ adni
2016. ápr. 6. 14:39
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Nyelv, kéz...

HA rövid a farkad told meg egy nyalással. :)

Nem viccelek. Nem cink ha nem mindig tud "hagyományos" módon kielégíteni, a lényeg, hogy minden alkalommal mikor szexeltek neked is jó e? Ha jó akkor nincs tragédia. Egyébként nagyon nem lehet semmivel sem növelni. :S Ez van.


Fogadja el.

2016. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Használd az enyém ha elég 18 cm
2016. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok, jó akkor van injekciós pénisznövelés, másról nem tudok.


2,3 nekem pl. nem jó a nyelv. A hüvelyi orgazmust szeretem és az análist. Én nem maradnék vele.

Miért kellene elfogadni, ha nem megy, nem kell erőltetni.

2016. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Normális választ? Miért ez egy normális kérdés? Mégis mit tehetne semmit, sz@rt se, lofszt,ez van fogadja el, de leginkább te fogadd el, mert abból, hogy ide jössz föl kérdezni valójában neked van gondod ezzel.
2016. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem olyan probléma, amit faroknöveléssel meg lehet oldani... Fejben kell helyretenni a dolgokat. El kell fogadnia magát úgy, ahogy van. Meg kell értenie, hogy ez jutott, ezen nem lehet változtatni, de ki lehet hozni belőle a legtöbbet, pl. a technikával, odafigyeléssel, illetve a kompenzációval: egy nőt egyetlen ujjal el lehet juttatni a csúcsra, neki valószínűleg van 10 ujja, meg egy szája és egy nyelve is... Ezekkel bőven kielégíthető egy nő (a legtöbben nem is tudnak hüvelyileg elélvezni).


Beszélj vele, magyarázd el neki, hogy máshogy is ki tud téged elégíteni, és ha nem mész el, arra az is megoldás, hogy szex előtt kényeztet téged és már a petting során a csúcsra juttat... Értesd meg vele, hogy nem a farka mérete számít, nem azért vagy vele.

2016. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
8, nem érted hogy van akinek ez nem elég? Engem elégíts ki egy ujjal. Azt élvezem ha nagy a pénisz és keményen szexel, punciba, análisan, orálisan mélytorkozom. Engem nem lehet nyelvvel kielégíteni, meg 1 ujjal. Férfiak, fogjátok fel, hogy ez nő függő.
2016. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Sok nőnek egyáltalán nincs hüvelyi orgazmusa, bármekkora is a pasija farka. Nincs is ilyen összefüggés, hiszen a hüvely mélye elég gyéren van érző idegekkel ellátva. Egy nő orgazmusa sok mindentől függ, de legkevésbé a pénisz hosszától.

Egyébként meg semmitől nem lesz neki nagyobb. El kell fogadnia, hogy ekkorát adott neki a Teremtő, a sors, vagy a genetika, kinek-kinek világnézete szerint.

2016. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!