Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/hölgyek amikor kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek amikor kicsit melegebb az idő, de reggel még hűvös van milyen harisnyát vesztek fel ami divatos és szexi? Milyen hosszú szoknyával?

Figyelt kérdés
Írjátok hány évesek vagytok, linkelhettek képet is.

2016. ápr. 8. 10:41
 1/6 anonim válasza:
75%

Nagyon ritkán hordok szoknyát, nem az én stílusom. :)


És itt egy kép:


[link]

2016. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én pasi vagyok, de hozzátudok szólni a témához. Nem, nem én hordom a női ruhákat. :-D

Nejem ilyen időben szívesen hord vékonyabb anyagú nadrágot, leggings-et. Ha szoknyát vesz általában lenge, lágy esésűt, de hosszabbat, hozzá harisnyanadrágot. De mindig hord magával titokzoknit is, hátha a harisnya megadja magát. :-)

Lányom általában szoknyában jár, ha megjön a meleg idő. Reggel harisnyát is vesz, de délután már harisnya nélkül jön haza. Ő is titokzoknit vagy normál zoknit visz magával, attól függően sportos vagy konzervatívabb cipőben, szoknyában van.

A szoknyájuk hossza hol ilyen, hol olyan, hangulatfüggő, ill. a napi program határozza meg. Nejem dolgozni nem jár rövid szoknyában, nehogy férfibetegei agyvérzést kapjanak. ;-) Előnyben részesíti a nadrágot ilyenkor. De más helyzetekben kedveli a rövideket is, és nagy kedvence (nekem is) a hosszú szoknya, combközépig felsliccelve. ;-) Ha pasi szemekre vágyik, akkor combfixszel, vagy harisnyakötővel... Húha! :-D

Persze ezeket inkább az én társasságomnak tartogatja.

2016. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
nos én nagyon ritkán veszek fel harisnyát,szoknyából pedig comb közép
2016. ápr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisztike 95 ***** válasza:
87%

Most pl. egy térdközépig érö szoknyát húztam fel,egy egyszerű fekete vékony harisnyával,és egy tangával.

20l

2016. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Fekete harisnyát vagy csipkeleggingst veszek fel elálló fekete szoknyával es acélbetétes bakanccsal 😊
2016. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked a harisnya fontosabb, mint a nő, akkor ha ennyire bejön, miért nem veszel magadnak?
2018. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!