Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom titokban női ruhákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom titokban női ruhákat vesz fel, sminkeli magát stb. Hogyan kezeljem a dolgot a lehető legjobban?

Figyelt kérdés

Pár hete "lebukott" kicsit kutakodtam (bevallom nem szép dolog, de ez van) konkrétan egész kis gyűjteménye van, harisnyák női ruhák meg bugyik meg néhány elég extrém tűsarkú ami csodálom h van ebben a méretben... Ezenkívül rúzsok stb

Így már érthető h miért gyantázza a lábát (elvileg bringázás miatt)

Nem igazán tudom h miket csinál amikor felveszi, mármint csak otthon van vagy ki is megy az utcára... v van esetleg vmi hely ilyen beállítottságú embereknek?


Nem mondom h nem döbbentem le mert ezt sose képzeltem, amíg nem költöztünk össze ennek semmi jele nem volt... de.. engem egyébként nem taszít annyira a dolog mármint nem is vonz.. az a gondolatom h most így előbb v utóbb elő fog kerülni a téma, szívesen fogadok ötleteket h mit tennétek a helyemben. Aki járt már ilyen helyzetben az megírhatná azt is h mi volt.


2016. ápr. 12. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Lehet, hogy hülyeség de nem lehet, hogy ezeket a holmikat neked vette?

Vagy nem tudom mennyire látszik, hogy el vannak használva de ha ez a helyzet akkor az tök jó.

Abban az esetben, ha ezeket ő hordja... Engem eléggé visszataszítana de a te döntésed

2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig csak a kommunikációs tanácsaimmal tudok jönni, de szerintem ez a legjárhatóbb út.


Fogd meg a kezét, simíts rá, és üljetek le beszélgetni. Semmiképpen se támadóan, vagy lenézően hozd fel a témát, finoman, de őszintén, és nyíltan mondd el neki, hogy megtaláltad ezeket a holmikat. Ne haragudjon érte, de nem bírtad ki, hogy ne járj utána ennek. Nem ítéled el, csak szeretnéd megbeszélni ezt vele, mert szereted őt, és egy őszinte kapcsolatban szeretnél élni, vele.

2016. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első ötletem nekem is az volt, aztán meg h valamelyik exétől van. De elég ritka h egy csaj 44-es cipőt hord...

múltkor meg alapozós volt kicsit az arca. elég gyanús volt, h vmi csajról került rá, de így már összeállt a kép...

azt tervezem h valahogy kilesem és meglepem amikor ezekbe a ruhákban van azt már nem tudja eltitkolni. jobb túlesni rajta alapon. v inkább titokban kéne hagyni? (ezt nem annyira szeretném)

2016. ápr. 12. 21:43
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Mindenképp beszéld meg vele, de szerintem semmiképp se váratlanul ronts rá, mikor a dolgát intézi, elképzelhető, hogy megalázónak találja majd, elszégyenli magát, és akkor esetleg nem tudjátok rendesen megbeszélni, mert zaklatott lesz. Inkább hozd fel neki türelmesen, de határozottan, és mondd meg neki, hogy nem kell tagadnia, már tudod, és szeretnéd hallani, hogy mi van vele.
2016. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp beszéld meg vele. Muszáj, mert ha nem teszed, akkor csak tovább fog gyűrűzni a dolog. Mutass az irányába sok türelmet, megértést, ha látja rajtad azt, h nem vagy vele emiatt ellenséges, akkor valószínűleg ő is könnyebben megnyílik, és meg fogjátok tudni beszélni a dolgot.

Azt nem javaslom, h "meglepd" miközben az ilyen vágyainak hódol, mert, könnyen az ellenkezőjét érheted el, mint amit szeretnél. Ha ezt cikinek érzi előtted, vagy szégyelli, akkor könnyen bezárkózik még jobban. Viszont ami jó ötlet lehet: kínálj fel neki lehetőséget. Pl szex után, vagy valami meghitt pillanatban, vagy akár csak szimplán egy reggel adj neki oda egy bugyidat, vagy harisnyádat, és súgd a fülébe, h mennyire izgatna a tudat, ha felvenné, és egész nap abban lenne, ami előtte rajtad volt. Ezzel elnyered a bizalmát, mert ha tényleg ilyen igényei vannak, akkor ő lesz a világ legboldogabb embere, h a párja nemhogy megérti, de még támogatja is ebben.. Így sokkal könnyebben megnyílik majd, és még a bizalmát is elnyered.

Ha érdekel még valami, akkor küldj privátot, mert picit én is érintett vagyok ilyen jellegű dologban, de nyilvánosan nem szívesen teregetném ki az ilyen jellegű tapasztalataimat..

2016. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Na es akkor mi van??

Olvass bele az oltozkodes kategoriaba ti csajok mennyien vesztek, hordtok ferfi ruhakat!

Nyilvan ti is valami indokert teszitek a parod is!

Egyenjogusag tudod!? Amit ti vivtatok ki amugy...

Ez ezzel jar!

2016. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
#6 nagy kár, hogy a való életben a hozzád hasonló mitugrászok a legnagyobb transzfóbok, de oké :D
2016. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
En kerek elnezest, hogy van velemenyem es nem azt valaszoltam amit a te fajtad hallani akar...
2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a többieknek,ne ronts rá,inkább beszéld meg vele!Próbáltad már?
2016. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, hogy mi lett végülis?
2016. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!