Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet még ebből a dologból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből a dologból kapcsolat, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy buliban egy fiúval. Egésze este együtt táncoltunk és követett mindenhova..

Aztán felvitt magához és megtörtént. Nekem ez volt az első alkalom.

Másnap visszakísért a szobámba és egész idő alatt fogta a kezem.. valamint nagyon úgy néz ki h tetszem neki.


De mivel elsőre elejtett ezért nem tudom h lesz e komolyabb folytatása vagy csak játszott velem?


Az egyik barátom szerint kicsi az esély rá h kapcsolat lesz belőle, mert szerinte én csak kaland voltam. :/

Szerintetek?


Ő 21 F én 19 L



2016. ápr. 14. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Annyira féltett hogy el akart dugni..
2016. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Valóban ritka, hogy ilyesmiből kapcsolat lesz, de egyáltalán nincs kizárva. Mi nem tudhatjuk, mi van ennek a srácnak a fejében, nyitott-e ilyesmire, vagy kizárólag kalandnak voltál jó egy éjszakára. Vele kellene beszélned, és akkor kiderül.

Én pl. jártam egyszer félévet egy sráccal, akivel egy buliban jöttünk össze, előtte nem is ismertük egymást, mondjuk mi nem feküdtünk le a buli után.

2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta h még az is lehet belőle.. dehogy ez most mennyire számít?
2016. ápr. 14. 19:01
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet régimódi vagyok, de ezek után nem akarnék komoly kapcsolatot egy lánnyal. 24/f
2016. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem... te egy sráccal vesztetted el a szűzességed akit csak aznap ismertél meg utána meg azt várod, hogy szeressen?

Akik így buliba hajtanak lányokra azok nem szerelmet keresnek

2016. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta h még az is lehet belőle.. dehogy ez most mennyire számít?
2016. ápr. 14. 19:27
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtuk nem sok esély van kapcsolatra. Nem ismerjük a srácot, nem tudjuk akar-e tőled bármit is. Igaz Te sem ismered :D
2016. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

akkor félek h ezt jól elszúrtam.. :(

olyan szerencsétlen vagyok. :(((((((((((

2016. ápr. 14. 19:36
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, kis butus voltál. Majd az idő megoldja mi lesz ebből. Tanulj belőle és ne pár óra ismerettség után told le a bugyidat, ha komoly kapcsolatot akarsz :)
2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nem egy komoly ismertség van köztünk, de ezt azt tudok róla.
2016. ápr. 14. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!