Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Muszáj kapcsolatba szexelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kapcsolatba szexelni? Nagyon kívánok már pasit. (Csaj )

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanok akartak járni velem, akik nekem nem jöttek be. Szex kapcsolatra van csak lehetőségem sajna. Olyan rossz mert a tőlem sokkal rondább ,kövérebb lányokat is felvállalják .de velem mindenki csak dugni :/ pettingig jutottam csak ,ezek első második talikon voltak. Szóval szűz vagyok és 18 . Nem értem hogy miért csak szexre akarnak ? Pedig azt mondják hogy fullos vagyok meg hogy mennyit felizgattam mini szoknyaba. Akkor mi a baj velem? Sok srác megnéz. Lehet az a baj hogy az első talikon is próbálok túl " szexi "lenni és félre ertik?
2016. ápr. 17. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez téged zavarna, akkor nem öltöznél és viselkednél úgy, hogyan most. Nem a nőt látják benned, hanem a pinát.


Viszont ha tényleg zavar a dolog, akkor miért próbálsz túl szexi lenni már az első találkozón? Mit akarsz ezzel elérni?

2016. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy te sem tudod, hogy mit akarsz, mire vágysz. Gondolom fiatal vagy, szeretnéd kiélni magad, de az is jó lenne, ha lenne valakid, aki szeret téged és akit szerethetsz. Sajnos így egyszerre a kettő nem fog menni.
2016. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából kapcsolatot szeretnék.
2016. ápr. 17. 16:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2.kommentelő ! Igazad van. .... tényleg néha én se tudtam /tudom hogy mit akarok ...
2016. ápr. 17. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet egyszerre szexin öltözködni és elvárni h többet lássanak benned egy gyors menetnél.. aki keres talál, van ilyen is, aki értékeli ahogy vagy és többet is akar tőled:)
2016. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiteszed mindened, ami van, ne csodálkozz, hogy olyan pasasok találnak meg, akiknek csak élő szexuális segédeszköz lennél.

Az is sokat elmond, hogy lazán második talin belementél a pettingbe. Most komolyan, ezek után mit vársz?

Bár gondolom, te is hasonlóan felszínesen válogatod a potenciális partnereidet.

2016. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nos, kedves kérdező hadd pacsizzak le veled :D az elmúlt időszakban... tavaly nyár óta ugyanígy járok. Vagy nem fognak meg a srácok egyáltalán, aki pedig bejön az bejelenti, hogy "bocsi én csak szexet akarok". Szerintem egyébként valóban mi sem tudjuk, hogy mit is akarunk. Szerintem legfőképp játszadozni egy kicsit addig, amíg nem találjuk meg azt, aki mellett már nem érdekel senki más. Ne változtass magadon szerintem! Akinek nem kellesz(/kellünk) így, akkor máshogy se érdeklődjenek. További sok sikert kívánok! Egy hasonló helyzetű pajti :D
2016. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi 7 :D neked is sok sikert :) igazad van
2016. ápr. 17. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj privit ;) enis komolyat keresek
2016. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem látnak komolynak. Mennyire komolyan tudsz elbeszélgetni? És mennyire vagy fullos? Mert elég nehéz elhinni, hogy tényleg tök jól nézel ki, de nem akar senki komolyat.
2016. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!