Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése után ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után ez normális?

Figyelt kérdés
Szombaton vesztettem el. Egyből nem véreztem, csak utána, de akkor nagyon. És azóta is pecsételő vérzésem van, valamint kicsit szúr és fáj az alhasam. Félek hogy terhes lettem. Nem tudom ez normális e.

2016. ápr. 19. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
azt a sátán pecsétjének hívják hogy te már bűnbe estél, a paráznaság bűnébe és hozzá tartozol a pokolban
2016. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Minden lány szombaton veszíti el a szüzességét? Vajon miért? :P
2016. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Normális a pecsételés utána, meg az alhasi szúrás. Ha nem védekeztetek, lehetsz terhes, de azt még nem éreznéd.
2016. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem menstruàlsz véletlen?
2016. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ennyi nap után nem érződne a terhesség, de ha nem védekeztetek rendesen akkor lehetsz terhes ettől még. Amúgy ha nem múlik akkor orvos.
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló válaszára szerintem ne is reagálj. Ha gumival szeretkeztetek, szerintem nincs baj. Ha nem akkor már lehet. Ha meg beléd élvezett, gumi nélkül, akkor nagy esély van rá. Szerintem a vérzés normális. Várd meg a menstruációd időpontját, de ha nagyon zavar, és aggódsz akkor tesztelj egyet, hogy megnyugodj.
2016. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sátán pecsétje XDDDDD
2016. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

nem, nem menstruálok. előző héten volt meg. nem védekeztünk, a párom idősebb és neki nem lehet gyereke sajnos, egészségügyi problémák miatt... vagyis most épp nem sajnos. de ezért félek a terhességtől mégis :/

2016. ápr. 19. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Én azért védekeznék
2016. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát még ha orvosi papírja van róla hogy nem lehet gyereke az se életbiztosítás, az orvosok is tévedhetnek. Szóval azért én húznék gumit legközelebb...
2016. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!