Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok a párom 22éves fiú a baj hogy ő szereti a hosszú elő játékot és azután a sexet.

Én viszont hamar fel izgulok és be nedvesedek és nem szeretem a hosszú elő játékot nő létemre jobban szeretem a sexet élvezni mint az egymás izgatását és kényeztetését nekem elég egy szenvedélyes csók nyak nyalakodás és nedves leszek és a hosszú előjátéktól elfogy a türelmem és egyben ideges is leszek hogy mennyit kell várnom a másikra hogy végre élvezhetném a be hatolást és az egész aktust magát velem van a baj hogy ilyen vagyok nő létemre vagy ez normális?



2016. ápr. 20. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokféle ember van, nincs veled baj. A pasidnak elmondtad már ezeket?
2016. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ,én is ilyen vagyok...oszt meg pároddal idegeskedés helyett ,többre mész vele :)

Lehet azt hiszi neked erre van igényed ,mint a nők többségének :)

2016. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A párom tud róla és emiatt veszekedtünk azt mondta rám nimfo vagyok és nem vagyok normális mert minden nőnek ez jön be én meg nem becsülöm meg hogy ő ilyen. Ezért tettem fel a kérdést hogy más nőknél is van ilyen vagy tényleg velem van a baj.
2016. ápr. 20. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:

A baj nem az ön készülékében van :)


Ha elmondtad neki és nem fogja fel akkor bolond.

Minden nő ilyen? ugyan már.

2016. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És emiatt sexuális próblémáink vannak mert ő azt akarja én hozzá alkalmazkodjak a sexben de ő én hozzám nem alkalmazkodik mert neki másra van szüksége mint nekem.

Sex terén nőisebb pasi létére nálam én meg akkor ezek szerint ilyen szempontból meg férfiasabb kevés elő játék sokkal több sexuális aktus.

2016. ápr. 20. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki ki meri jelenteni, hogy "minden nőnek/férfinek ez jön be", annak igen alacsony a szexuális kultúrája. Sok nőnek bejön a hosszú előjáték, másoknak meg, mint például te, nem jön be. A jó szex egyik titka pedig az, hogy odafigyelünk a partnerünkre, és az ő igényeihez igazítjuk a tevékenykedésünket, és nem valami általunk elképzelt dolgot erőltetünk rá.
2016. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 es 4-es vagyok :)


Nem illetek szexuálisan egymáshoz :)(


De lehet kompromisszumot kötni,bár hosszútávon nem érdemes,egyszer a te másszor az ő igényei érvényesüljenek :)

2016. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom de előbb utóbb szakítani fogtok. A kérdés, hogy mennyire szeretitek amugy egymást és emiatt meddig húzzátok, erőltetitek a dolgot.... de ezzel megy az időtök, életetek... (


Eltérő szexuális igényekkel nem lehet hosszútávra tervezni!

Egyébként hülye a barátod... még ő támad rád és hülyéz le amiért őszintén megnyílsz előtte és elmondod a vágyaid, igényeid???!!


24/f

2016. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hülye pasas kifogott egy csajt akit ész nélkül du..hatna, erre csak maszatol...

Az eszem megáll:)

2016. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de leginkább a csajok válaszaira lettem volna kiváncsi hogy velük is van-e így vagy csak velem mert a lányok egymást jobban meg értik és másabbul gondolkodnak mint a fiúk bár a pasim sexualitása inkább csajos mint pasis ami fura.
2016. ápr. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!