Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki elveszti a szüzességét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elveszti a szüzességét, az utána folyton szexelne? Mindegy, hogy hány éves?

Figyelt kérdés
A húgom 22 évesen vesztette el a szűzességét. Kb 7-8 hónappal ezelőtt. Nem a pasija volt, csak egy srác, akivel nem jöttek össze. Azóta még 3 fiúval volt, egyikkel se fordult komolyra dolog, de idegenek sem voltak. Azt mondta nekem, hogy ne ítéljem el, de ő csak szexelni akar, igazából kapcsolatot nem is. És hogy be kell pótolnia sok évet, ráadásul most nincs is komoly érdeklődő, akkor minek fogja vissza magát. Én nem tudtam neki tanácsot adni, mert 17 évesen vesztettem el, a párommal, aki hamarosan a gyermekem apja is lesz. Normális ez? Szerintem már lehetne komolyabb. Féltem is egy kicsit.

2016. ápr. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gátszakadás után is nehéz megállítani a vizet :-) Nyilván ha túl van rajta utána könyebben megy bele, amúgy most csinálja ne családosan sápítozzon, hogy kimaradt egy csomó minden az életéből
2016. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En is egyetertek az 1-sel. Ameddig tudatos a dolgaiban es vigyazz magara,hogy ne seruljon se lelkileg sem fizikailag addig nem kell aggodnod,anyaskodnod felette mert csak rosszabbat teszel ezzel.

Egy 22 eves no mar erett a sajat gondolkodasra es tudataban kellene lennie a tetteinek,esetleges kovetkezmenyeinek.

2016. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd őt kiélni. Védekezni védekezzen, de valóban most pótolja be azt a jópár évet. És még mindig jobb, mint hogy házasságbán gyerek mellett több év múlva.

Egyébként meg értem őt, én is szűz vagyok és most leszek 22/N.

2016. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!