Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lehet gyógyítani a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet gyógyítani a barátomat ebből? A szexualitás minden formáját szereti, kivéve a legfontosabbat, magát a puncit.

Figyelt kérdés
A barátom ma bevallotta, hogy soha senkivel nem élvezte a hagyományos szexet. Már voltak ilyen sejtéseim, mert orálra, kézi munkára mindig kapható, az anált is mindig emlegeti, hogy kipróbálná, de mikor azt szeretném, hogy belémhatoljon, akkor egyszerűen látom rajta, hogy "végigszenvedi", hiába próbálja leplezni. Sokszor kifogásokat is gyártott már, csak hogy ne kelljen lefeküdni velem. Szeretem, de ilyen formátumban nem működhet tovább a kapcsolat. De előtte mindenképpen szeretném megpróbálni, hátha mégis meg tudom vele szerettetni a puncit. Ehhez tudnom kéne a probléma mibenlétét, lelki eredetű betegség lehet? Még soha sem hallottam olyat, hogy egy heteró férfi ne szeretné a női nemi szervet. Értetlenül állok a dolog előtt.
2016. ápr. 21. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Biztos nem meleg?
2016. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell "kigyógyítani". Ne akard megváltoztatni, keress olyat akivel összeilletek.
2016. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult már a fejemben, hogy meleg, de nagyon szereti a nőket (csodálja a szépségüket), egyszer elmesélte, hogy valaki melegnek nézte és emiatt nagyon felháborodott. Valamint ha havonta egyszer sikerül rávennem a klasszikus szexre, akkor feláll neki végig közben és el is megy. Nem tudom, hogy ez elég bizonyíték-e. :(
2016. ápr. 21. 22:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja már most ezzel küzdesz mi lesz később!

Már nem azért aki hetero az szereti a puncit!MAx ha vannak fétisei ez mellett de akkor is ...

2016. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem lehet, hogy fél a terhességtől?

Sok csaj próbálja ma "megfogni" a srácokat így, szóval ha volt ilyen tapasztalata vagy a családban előfordult, akkor ez komoly pszichés gát lehet.

2016. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Inkább a nemi úton terjedő betegségektől fél nagyon, de a terhesség lehetősége is stresszeli bevallása szerint. De nem értem, hogy miért aggódik most is még, hiszen már érintkeztünk óvszer nélkül, így már rég átadtam volna neki a betegségemet, ha lenne. (Tudomásom szerint egészséges vagyok)
2016. ápr. 21. 23:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a betegségtől fél, ennyire félni tőle irreális. Az életnek nyilván van kockázata. De fix partnerrel ha túléli az első pár hónapot, utána már nem kaphat el semmit, persze ha mindketten hűségesek vagytok:)

Amúgy hány évesek vagytok?

2016. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen kis "dekeftjei", de szeretnék minden követ megmozgatni, hogy teljes intimitás legyen köztünk, nem szeretném csak úgy elengedni őt. Fél éve vagyunk együtt, nagyon odateszem magam odaadás, kedvesség és türelem terén, de sajnos az utóbbi véges, nekem is vannak fizikai igényeim, testi vágyaim. Ha látok is fejlődést, azt is csak csigatempóban és nyilván nem elégszem meg azzal, hogy volt orgazmusa, a célom, hogy az egész aktust élvezze. Én 20/L, ő 25/F.
2016. ápr. 21. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig 25 évesen imádnia kellene a puncit is.

Kérdezted már, hogy ő mit gondol erről?

Neked pedig nyilván jogosak az igényeid.

2016. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek hasonló problémája volt de inkább a gumi miatt, azt javaslom esetleg fogamzásgátló és simán, a végén kivenni meg ilyenek, fellehet oldani a gátat ha őis vevő rá és próbálod az ő igényeinek megfelelően picit ráeröltetni a puncid, márha annyira szereted és emiatt nem akarod elhagyni, egy próbát megér.
2016. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!