Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet azt valahogy szokni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt valahogy szokni, hogy a barátnőm, akit szeretek és vele képzelem el a jövőmet, nem akarja kielégíteni az ágyban egyes - az átlagosnál kissé extrémebb - vágyaimat?

Figyelt kérdés

Már több mint 8 éve vagyunk együtt. Az állandó ígérgetésbe, már mindketten belefáradtunk...


Amikor dolgozok, túlórákat vállalok, hétvégente sportolok, és olyankor csillapodnak az ezirányú vágyaim.. de aztán amikor egy kis időm van, újra csak fantáziálok.

Konkrétan BDSMről van szó, szeretem az alárendelt szerepet, meg a dominánsat is, szóval mindkét oldal, de nem részletezném, mert nem az a lényeg.


A szex mindig jó, a barátnőm számára is. Tulajdonképpen mindenben passzolunk... kivéve ebben az egyben...


A belátás h a barátnőm a kedvemért nem fog megváltozni, depressziót hozott és az elmúlt pár évben kényszeres is lettem. Hosszú idő volt rájönni hogy mi az oka a pszichológiai gondjaimnak.


Lassan 30 éves vagyok, úgy érzem hogy ha összekötöm vele az életemet akkor sose fogom tudni elnyomni magamban ezt. Nem is akarom, úgy érzem ez is én vagyok. De nehéz elképzelni h sose éljem meg a vágyaimat, ha már ennyi lehetőség kínálkozik rá.


Ne gondoljatok semmi kifejezetten undorító v nagyon durván extrém dologra. Bár tudom h sokaknak már egy férfi enyhébb megalázása v kiszolgáltatottsága is extrém.


Nem igazán látok kiutat ebből a helyzetből... Van bármi tapasztalat, tanácsotok esetleg?


2016. ápr. 22. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem önmagában ez a felismerésed hogy "a barátnőm a kedvemért nem fog megváltozni" is jóval túl tesz az átlagon :D

Senkit nem lehet megerőszakolni valami felől, ha ő azt nem akarja. Ha semmilyen kompromisszumra nem hajlandó illetve érzed rajta, hogy egyáltalán nem érdekli, akkor nincs más út :/

Én szakítanék és elmondanám, hogy imádlak szívem, de nem tudom melletted végig unatkozni az életem. Sajnálom.

2016. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok, 9 éve vagyok együtt a pàrommal pontosan ugyan ebben a helyzetben...màrmint hogy az ő vilàga a bdsm az enyém pedig nem...ha akarod írj privit és leírom hogy nàlunk mi erre a megoldàs...
2016. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 inkább ide írd le, mert lehet, hogy mást is érdekelne. elvégre erre van az oldal :D
2016. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedet sem értem. Te nem vagy hajlando elfogadni az ö viselkedését, ö nem hajlando elfogadni a te "hobbidat". Akkor miért képzeled el vele a jövödet? Tartsd tiszteletben az ö elképzelését és keress magadnak hozzádillöt.
2016. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de akkor is leírom a véleményem, ha nem leszek túl népszerű...

Azt gondolom,hogy a felnőtt párkapcsolatok egy nagyon nagyon fontos része a szex...és ha ez nem működik, előbb utúbb megmérgezi a kapcsolatot. (ahogy nálatok már depresszió elő is került)

Azt neked kell mérlegre tenni, hogy félre teszed-e ezeket a vágyaidat, beáldozod-e ezt a mostani kapcsolatodért...

Én a magam részéről abban nem hiszek, hogy van egy másik felünk, akit csak meg kell találnunk, de abban igen, hogy ha megtaláljuk azt az embert, aki lehet számunkra a tökéletes másik fél, akkor képesek vagyunk kompromisszumokra.


28N

2016. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!