Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítséget szeretnék kérni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék kérni! Mért használnak ki folyamatosan a lányok? 20/F

Figyelt kérdés
Sajnos az èletem során nagyon sokszor kihasználtak a lányok mert èn nem olyan fiú vagyok aki pont lesza*ja a lányt! Szeretek romantikázni,randizni, apró ajándèkokat adni, szeretek oda figyelni a lányra lesni minden kèrèsèt. Egy èjszakás kalandjaim soha nem voltak! Eddig mind 1 èvnèl több volt ès mindig padlóra kerültem :( Folyamatosan ez törtènik velem egyszerűen már nem tudok bízni a lányokba :( Szerintetek ez idővel megfog változni? Lányok segítsetek mert már nem tudom mit tegyek ami a lányoknak is jó :(

#szerelem #bizalom #lányok válasza
2016. ápr. 23. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ezek a dolgok tipikus hibák, nem kell elhslmozni ajándékkal, max születesnspra, nevnapra, evfordulótokra, esetleg neha egy csokor virág, többi felesleges, most tudom hülye pelda de ott van James Bond kaaraktere, nem pitizik a csajoknak mégis bomlanak érte a nők...
2016. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ènse úgy halmozom el hogy minden nap meg nem nagy ajándèkok,pl: egy ágyba reggeli, egy kávè, meg ilyenek. igaz nem telt el úgy hónap hogy egy virágcsokrot ne kaptak volna vagy valamit!
2016. ápr. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!