Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül, aki a szexben nem szereti magát az aktust?

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem a szexet, az előjátékot, az orált (adni és kapni is), viszont maga az aktus nekem olyan semmilyen érzés. Egy kicsit monoton, unalmas, bármilyen pózban is csináljuk. Nem tudom miért van ez, de eddig minden barátommal ez tapasztaltam. Van még valaki, aki ugyanígy érez?
2016. ápr. 23. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A monotonitás pedig lehet klassz. Két ismétlés nem ugyanaz. Szépen bemélyül. Valami monoton technora is ilyen a tánc.


Próbálj játszani a figyelmeddel, hogy valami kis érzésre figyelsz oda hosszan közben.


De amúgy nálam is az van, hogy az orál az sokkal egyszerűbben jó. Pedig férfi vagyok.

2016. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pasiként gondolom ugyanígy.:)
2016. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En az egesz szexet unom annyira,hogy minden mas jobban erdekel...

F/40

2016. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó. Akkor mit keresel itt? :D
2016. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is megvagyok aktus nélkül, ha van egyéb.

F

2016. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak pasiban.

Ezért azt szoktam csinálni, hogy annyira felizgatom mielőtt behatolok, hogy gyorsabban elmegy, én meg akkor megyek el, amikor akarok. (van hogy nem is akarok elmenni)

2016. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4!

Feltettek egy kerdest en valaszoltam!

Es ha nem tunt volna fel nem csak en irtam ezt a valaszt,de te a szuklatokoroddel csak engem vettel eszre...

2016. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!