Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkivel másabb élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel másabb élmény lefeküdni? (lent)

Figyelt kérdés

Előző párom akármit csinált az jó volt,nem tudom függ-e attól a dolog hogy az adott illetőhöz mennyire állsz érzelmileg közel. A mostani "partnerem" meg hiába csinálja ugyanúgy vagy fog meg ugyanott, a kettő nem ugyanaz,közel sem esik olyan jól mint nála. (Méretbeli különbségek nagyon nincsenek és a sráccal sincs gond ilyentéren )!

Lehet az állhat a "háttérben" hogy nekem exem hiányzik, s mindenkiben őt próbálom keresni?


2016. ápr. 24. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed.
2016. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem a legtöbb embert, amíg nem zártad le az előzőt addig minek vagy mással? Nekem tavaly májusban lett vége egy majdnem 8 éves kapcsolatomnak, akadt jelentkező de nem érdekelt,mert úgy voltam vele miért legyek együtt valakivel miközben az exem járt még az eszemben?
2016. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még az előző jár a fejedben addig nem is fogod élvezni mással. Az ilyen dolgokat teljes mértékben befojásolja az érzelmi állapot és hogy mit értél a másik fél iránt. Szerintem hagynod kéne a dolgot amég az előző el nem csendesedik benned.
2016. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, előző párommal lehúztunk pár évet s elég mély nyomott hagyott bennem. Mi is szintén tavaly májusban mentünk szét,azóta meg senkim sincs, ezért is fogalmaztam úgy hogy "partnerem", alkalmanként járunk össze...
2016. ápr. 24. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


De Te okos lány vagy, mert magad elgondolkodtál azon,hogy mi állhat a háttérben. Nehéz ezeken túl jutni. Nekem sok idő volt mire végre rendbe jöttem. És pár évet együtt voltatok az exeddel akkor meg plána nehéz. Engem elhagytak, megaláztak és ezért sem akarok még most kapcsolatot. Téged is elhagytak vagy te szakítottál?

2016. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!