Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves lány, és még nem járt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány, és még nem járt senkivel, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos és nagyon csinos, sportos. Viszont konzervatív (bár ez az öltözködésén nem látszódik). Egyrészt így lett nevelve, másrészt meg nem akart/mert beleugrani egy kapcsolatba sem, mert randikon általában gyorsan leszűrte, hogy a fiúk "csak azt" akarják.


Tudom, türelmesnek kell vele lennem... Ruhán keresztül szinte bárhová tehetem a kezem, de mást még nem próbáltam, nehogy elijesszem vagy túl erőszakosnak tartson. De mégis, kb. mik a lépések egy szűz lánynál az intimitáshoz?


2016. ápr. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kitartónak és türelmesnek kell lenned. Mindig egyel kevesebbet haladj előre, mint amiről úgy véled, hogy már megengedett.
2016. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már megkérdezted.
2016. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez már vagy a 3. kérdésed erről, tényleg csak ugyanazokat tudjuk mondani mint eddig

szerintem légy határozott is, ne csak gyengéd, és szerintem mostmár megkérdezheted tőle is, hogy mit szeretne...

a lényeg, hogy szeresd!

ennyi idő és türelem után leeshetne már nek, hogy nem csak a szexre hajtasz. Ugye így van?


egy szűz lány

2016. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ostoba vállalkozás, hogy azt ostromolod aki nem akarja. Lehet szexuális problémája, testi is akár és/vagy az egész szex téma hidegen hagyja.

Ha nincs meg a kölcsönösség én már lépek is.

És ha majd egyszer kegyesen megengedi akkor örülni fogsz?

Kösz, nem.

2016. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ő se érintetlen már, minimum megujjazta valaki
2016. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!