Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes hosszan szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes hosszan szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kiváncsi milyen erzes az, ha fel órán keresztul szexelsz? Fogalmam sincs, hogy működhet ez gyorstuzelo vagyok. :(

Szoval fel órán keresztul all végig, vagy visszapuhul es ujra keményedik? Fokozatosan jutsz el arra a pontra, hogy lassan mar el kene menni, de meg tudod húzni, vagy mint en érzed hogy max 4-5 lökés es vége.

Koszi


2016. ápr. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer több mint két órán keresztül csináltam. Ugyan olyan csak hosszan.
2016. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végig kemény, kb. 40 perc szokott az átlag lenni, előjátékkal együtt. Egyébként meg ami ennél hosszabb az fárasztó :-D ... kéne egy kis kondi. Én szabályozom, hogy mikor menjek el (önkontroll). Ja, és jóérzés :-D
2016. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előjátèkkal együtt több mint egy óra de olyan 30-30 perc :)
2016. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó.
2016. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exemmel 3 óràkat csinâltuk ês nagyon jó.
2016. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moskow ***** válasza:
a 2/5 valasz irojaval ertek eggyet!
2016. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!