Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha szinglik vagytok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szinglik vagytok és 2-3 hétig nem szexeltek, ti is megőrültök a szexért?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja nem szexeltem,de már iszonyatosan kívánom,próbáltam masztival "csillapítani" a dolgot,de hiába...ez normális?Mármint,hogy ennyire kívánom?

20L



2016. ápr. 28. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszakom, de utólag azt mondom, hogy ez bizony fejben dől el... ha folyton azon járt az agyam, hogy jaj, nincs pasim, akkor persze, hogy ennek tünetei is voltak - csillapíthatatlan vágy formájában.

Ezért inkább elfogadtam, hogy ok, most nincs pasim, lefoglalom magam mással... éltem az életem, elvoltam a barátaimmal, hobbijaimmal, a szexuális energiáimat sportolással vezettem le, és szépen meg is szűnt a csillapíthatatlan vágy.

Azóta meg lett harmonikus, szexuálisan is kielégítő, minden téren teljes párkapcsolatom.

2016. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szakítottatok?
2016. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 igen.

#1 én is próbálom elterelni a gondolataimat,de nem könnyű..:D

2016. ápr. 28. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem szexelsz? :)
2016. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nő, de lány barátaim szoktak ilyesmire panaszkodni
2016. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló van nálam is. 21 L
2016. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
At első jól írja, inkább tereld el a gondolataidat, mert olyan kapcsolatba fogsz belekezdeni, akit nem is szeretsz igazán, csak hogy meglegyen a szex, és csak a saját lehetőségeidet pazarlod el, mert amíg azzal a fiúval vagy, addig bárhol máshol rád találhat a szerelem.
2016. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem..még nem volt ilyen.
2016. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Keress szexpartnert. Én nehezen bîrnâm ki 1 hónapig szex nélkül. Ìgy is alig bîrom pedig megvan.
2016. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 aperitif ***** válasza:
Ha meg nem is őrülök, de nagyon hiányzik. Számomra a maszti nem pótolja a szeretkezést, az csak silány pótlék.
2016. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!