Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húszon felüli tapasztalatlan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszon felüli tapasztalatlan, szűz lánnyal hogyan haladjak a szex felé?

Figyelt kérdés
Egyelőre még csak ruhán keresztül értem hozzá itt-ott.
2016. ápr. 29. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először szexeltek, sokat izgast (nyald-fald) :)

hogy nagyon fel legyen izgulva és ellazulva, mire behatolsz.

20-30perc minimum legyen az előjáték.

2016. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint egy fiatalabb szűz lánnyal. Ne paráztasd azzal be, hogy máshogyan kezeled. Csak lazán. Fokozatosan haladj, olyan tempóban, ami neki jó.
2016. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes így egyből "mindent feltenni egy lapra". Lassan játssz. Először azt próbáld meg elérni, hogy merjetek egymás előtt meztelenek lenni. Ha az megy, akkor fedezzétek fel egymás testét. Simogassátok egymást, ölelkezzetek, fedezzétek fel a testetek érzékeny pontjait, stb. És állandó feedback legyen, hogy mi volt nagyon kellemes érzés, miken lehetne csiszolni és hogyan, valamint mi volt az, ami abszolút nem jött be. Beszéljétek meg, hogy mitől féltek, miben nem vagytok biztosak, milyen gátlásaitok vannak.


Rövidre fogva: fiatalok vagytok, előttetek az élet, tele vagytok idővel, mégis hová akartok ennyire rohanni? Ne akarj mindent azonnal, mert csak csalódás fog érni.

2016. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen típusú a csaj. Én 20 évesen vesztettem el, de már annyira ki voltam, hogy 3 hét után gyakorlatilag megerőszakoltam szegény srácot. 25/N
2016. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!