Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek ő vonzó, szép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ő vonzó, szép?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 29. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A haja szép, azon kívül sok minden más nem látszik.
2016. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a rosszkép-szindróma? Mindenkinél ott van a 850 megapixeles kamerával felvértezett telefonja és ilyen sz_r képeket csinálnak vele... hihetetlen.
2016. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, a haja különösen tetszik. :)

25/F

2016. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szép.
2016. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de semmi extra, éppen megnézném az utcán, ha szembe jönne, de nem kapnám fel a fejem, tucat.
2016. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet az én készülékemben van a hiba, de ez csak haj...

az szép

2016. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2.Hiába,ha nem tanul meg valaki fényképezni...

Amúgy a csaj rendben van,olyan 6/10es.

2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi,hogy nőként válaszolok...de úgy bírom,hogy itt gyakorin,ha a világ legszebb nőjéről tennél fel képet is mindenki játszaná ezt a "hm,elmegy,de hozzám így is kevés" dolgot,holott az itt válaszoló pasiknak mondjuk az 1% olyan,hogy egy ilyen csaj egyáltalán szóba elegyedne vele:D Nem tudom mire fel vagytok ennyire kritikusak,megnézném a barátnőtöket/feleségeteket,ha van...


Szerintem nagyon szép a haja és az arca is,a testalkata nem igazán kivehető,de modell alkat,ennyi azért látszik:)

20L

2016. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7. vagyok megint.8. A többiek nevében nem tudok válaszolni a költői kérdésedre.

Jómagam olyan vagyok, aki bárkivel talál közös hangot, aki elég értelmes és hajlandó beszélgetni. A nem nagyképű nőkkel ez működik.

Én mindig is kritikus voltam a nőkkel épp úgy, mint magammal. Igaz nem vetem a szemetekre a hibáitok, mert tudom hogy nekem még több van, de attól még tudom hogy van.

Egyébként a legszebb barátnőm olyan 8as volt ezen a 10es skálán, legalábbis a külső tekintetében.

Az a baj, hogy a nők egy része nem fogadja el se a kritikát, se azt, hogy van aki szerint nem annyira szépek.

Mindenkinek más ízlése van kicsit, és kicsit válogatósabb is lehet éppenséggel. Ezt el kell fogadnod, hogy közelebb lehess a férfiakhoz.

2016. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es,

"Mindenkinek más ízlése van kicsit, és kicsit válogatósabb is lehet éppenséggel. Ezt el kell fogadnod, hogy közelebb lehess a férfiakhoz."


Ez fordítva is igaz lehet, nem gondolod?:)

2016. ápr. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!