Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez korrekt büntetés volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez korrekt büntetés volt a részemről? 20/L

Figyelt kérdés

Még decemberben megbeszéltem a barátommal, hogy átjön vacsizni velem és az anyukámmal főzünk majd. Aznap este mikor már rég kész volt a vacsi, felhívtam, hogy hol van és mondta, hogy 1 barátjának szülinapja van és ott isznak vele a kis társaságukkal.

Mondtam neki, hogy semmi jóra ne számítson ezután és másnap beköltöztem hozzá a téli szünet hátralevő idejére. Ezen még nem lepődött meg, mivel sok időt töltök nála.

Az alatt a pár nap alatt viszont végig olyan ruhákat hordtam és úgy viselkedtem, hogy folyamatosan hergeljem és ne tudjon ellenállni (pl kihasználtam a fétisét...mivel imádja, hogy vékony lány létemre nagy, de kerek a fenekem és ha szűk farmer vagy cicanadrág van rajtam, mindig azt hordtam), amikor pedig próbálkozott, mindig azt mondtam, hogy most éppen mást csinálok és nem érek rá:)

Mikor már sokadszorra utasítottam vissza, megkérdezte hogy mi bajom van, mire azt mondtam, hogy majd legközelebb meggondolja kihez megy inkább és hogy szól-e róla időben:)

A büntetés 5 napig tartott

Szerintem megtanulta a leckét:)


Túl szigorú büntetés volt ez egy férfinak vagy nekem volt igazam, hogy ilyen eszközökhöz nyúltam?



2016. máj. 1. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna megbeszélni, elmondani, mi bajod.

A büntetés akkor jó, ha tudja, miért kapja, ne kelljen találgatni. Ez a nevelésben is a lehető legrosszabb módszer így, ahogy csináltad. Ha utólag meg is tudja, az nem az igazi.

lehet, ő meg eltűnik egy hónapra, és majd utána megmondja neked, miért, az milyen lenne?

2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kreatív:D Bár én nem bírtam volna ennyi ideig. A durcis vagyok a barátom miatt időszak eddig max egy fél óráig tartott pedig 2 éve vagyunk együtt:D
2016. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Jól megadtad neki, meg még nekünk is, hogy a téli szünet óta sikerült mostanra megfogalmaznod ezt a kérdést. :)
2016. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Abszolút.
2016. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem volt korrekt.

Gyerekesnek tartom az ilyen büntetések ráadásul nőként lealacsonyítónak is érzem,hogy a páromra csak a szexuális vágyaival tudok hatni,mint ember nem.

Én inkább megbeszéltem volna vele a dolgot,akár még egy kis vitát is bevállaltam volna de nekem az ilyen játékok nem jönnek be.

Ha fordított esetben a barátom csinálja ezt én komolyan elgondolkoznék rajta,hogy most egy gyerekkel járok vagy egy felnőtt férfival.

N

2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*büntetéseket
2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 RRR ***** válasza:
100%

szerintem a szex nem fegyelmező eszköz


azt fogod elérni,hogy félre megy


inkább beszélj vele ,ha gubanc van,,,,gondolom azt is megérti

2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekes...óvodás szinten vagy.
2016. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is megbüntettem volna, de nem szexuális téren.

Ha ezt akarod a továbbiakban is alkalmazni, mondván hogy bevált, akkor ne csodálkozz, ha egyszer a füledbe jut, hogy megcsalt...

2016. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként mindig furcsa volt, hogy miért fordul elő annyi helyen az ígéretszegés. Elég szemét dolog hülyére venni a másikat és átkúrni. Én egyenesebb lennék, ezzel a játékkal csak gyengeséget közvetítesz, mert mutatod hogy felzaklat és függsz tőle. Én inkább sugallnám neki, hogy ha ő nem tud komolyan venni, akkor másnak kell, ez ilyen egyszerű. Nem sértődni kell, hanem teríteni a szabályokat, hogy ilyen, hogy ígér valamit, más tartja magát hozzá, arra készül majd utána pofára ejtjük, ilyen nincs. Egy ilyen hím ezt érti, nem a válaszcsapást.
2016. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!