Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki orálisan a nagy méretekkel rendelkező barátomat?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt ekkora mérettel rendelkező barátom(vastagságra) és nem tudom olyan mélyen a számba venni és úgy kényeztetni ahogy eddig tettem az exeimmel... valami jó tanács hogy hogyan csináljam?


21/l



2016. máj. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert! Ha végképp nem megy, szívogasd a makkját, közben segíts rá a kezeddel, és nyald végig az alját-oldalát :) 19L
2016. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináld többet neki közben kézzel. Én imádom. Legalább annyira, mint magát a szopást. Meg egyszerre a kettő is jó.
2016. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használd a két kezedet is és jobban sikerül, mint gondolnád.
2016. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy csináld, mintha kisebbel csinálnád.

Vagy ujjazd meg, mittudomén

xD

2016. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anizotropikus ***** válasza:
Jó gyorsan.
2016. máj. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a makkját nyalogatod, közben kicsit a golyóival is játszol, meg a kezeddel kicsit vered is neki, akkor nem lehet baj. :) nem mindig az a jó, ha tövig bekapják!
2016. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a párom a makkomat szokta izgatni közben a két kezét forgatja a farkamon, simizi a golyóim... Nem baj az h nem fér be a szájába.
2016. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!