Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezősködik ennyit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezősködik ennyit a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Mostanàban olyan fura. Mindig ,ha meglàt valahol x helyen felhìv és megkérdezi,hogy mit kerestem ott, meg mit titkolok előle. Nem hiszem ,hogy féltékeny lenne van nője.

Miért csinàlja ezt?


2016. máj. 4. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még, h van nője, simán lehet féltékeny.. Vagy csak birtokolni akar. Vagy nem akarja, h mással is legyél. Ezek simán benne lehetnek, de a legjobb az lenne, ja őt magát kérdezném meg a dologról!
2016. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb megmondom neki,hogy semmi köze hozzà,hogy mikor hol vagyok.
2016. máj. 4. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha még akar veled szexelni akkor ezt fejezze be.
2016. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert csak azt akarja hogy ő dughasson téged és más ugyanakkor ne.
2016. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne van a pakliban, hogy nem akarja, hogy esetleg a nőjével találkozz, és elmondj neki mindent :D


De az előttem szólók is jókat mondtak.

2016. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a nője nem tud rólad akkor szerintem semmi joga féltékenykedni, akkor lennétek kvittek ha te is szemrebbenés nélkül más pasival hemperegnél, sőt te perpill senkit nem csalj meg (gondolom)
2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*csalsz
2016. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2

És ezt miért nem tudtad korábban is megtenni?

2016. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!