Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha rosszban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha rosszban vagytok egy lánnyal, miért akartok lefekdni vele?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha valakit megsértettem az általánosítással, de eddig nagyon úgy fest a dolog, hogy nem egy kivételes esetről van itt szó.

Ha egy lánnyal nagyon nem vagytok jóban, de még egymás társaságát is utáljátok, csak mondjuk közös a baráti körötök, akkor mégis hogyan jön az a gondolat, hogy le kéne feküdni az adott lánnyal?


2016. máj. 8. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a büdös életben nem volt ilyen gondolatom! f.
2016. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor talán csak az én környezetemben van ennyi hülye :D
2016. máj. 8. 22:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen srácot bár ő a legyet is megb**szná ha el nem repülne. :-D

Nemhogy egy olyan csajt akivel rosszba van.

2016. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RRR ***** válasza:

nem volt rá precedens

de nem is hallottam ilyenről eddig

2016. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért, férfiak esetében a szex és érzelem külön szálakon fut, mikor fogjátok megérteni és elfogadni eme tényt lányok?
2016. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akivel nem vagyok jóban, az nem izgató, szóval hozzá sem nyúlnék. Ez tényleg inkább olyanokra jellemző, akik mindenkivel csinálnák.
2016. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Van egy olyan szó, hogy dominancia. Jó érzés, ha egy ellenségünket jól megb...
2016. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen..Az akkori legjobb barátnőm nagy szerelme..A srác állandóan náluk volt,mert az apjával jóban volt, de én gyerekkorom óta utáltam..Egyszer csak a buszon elkezdett piszkálni,hogy mi lenne ha..Persze alapból ő is utált engem..Nem értettem én sem,és nem is fogom..
2016. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez akkor is érthetetlen, ha én utálok valakit, inkább tartom a távolságot, amennyire lehet :D
2016. máj. 8. 22:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi sokkal jobban békepártiak vagyunk. Make love, not war.
2016. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!