Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen időközönként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen időközönként borotváljátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne a "tapasztalataitok", mivel ha én csinálom meg, aznap teljesen sima, de másnapra kipattog, ami nem kellemes érzés s mellesleg csúnya is, pláne ha az elkezd nőlni a szőr is. Mindennap viszont nem lehet borotválni. Nincs abban semmi gáz ha minimálisan aprók "szőrszálak" vannak rajta két borotválás között? Mondjuk 4-5 nap eltérés vagy mennyi, tippek?

19/L


2016. máj. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Kend be valami ápoló krémmel borotválás után, én neugranormont ajánlok,vagy hintőpor is jó :) én így nem pattogok ki.

Nekem viszonylag lassan nő a szőr egyébként,és nem is túl erős, viszont nem bírom a keveset se elviselni.. olyan 5 naponta így,de van olyan ismerősöm,aki 2-3 naponta (nekem akkor még nem megy,túl kicsi:D)

2016. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,meg hát fájdalmas is. :) Akkor az a nagyon minimális a kettő között nem gáz? "Most" feküdtem le először a barátommal és kövialkalomra tuti nem lest akkora hogy letudjam.
2016. máj. 9. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egyáltalán. :) Minket jobban zavar,mint őket. :D Észre se veszi majd :)
2016. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Minek kell borotválni? Agya legyen a nőnek, ne csupasz puncija.
2016. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kettő kizárja egymást szerinted? Mert ha igen,akkor te szenvedsz intelligenciahiányban. :) Minden nő eltudja dönteni,hogy hogyan kényelmes,hogyan érzi jól magát.
2016. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A fenét a nő dönti el, és nem is kényelmes (szúr) és egészségügyi kockázatot is rejt. A társadalom dönti el, szőrös vagy borotvált.
2016. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha elém kerülne egy finom kis 19 éves punci, nem zavarna, hogy borostás...;) 30F
2016. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy héten 1-2x.
2017. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!