Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezzem meg tőle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle érzékletesen?

Figyelt kérdés

A barátnőm imádja az orális szexet, van, hogy akár napi 5-6 alkalommal is kényeztet. (másfél éve vagyunk együtt)

Eddig még nem juttatot úgy csúcsra, de szeretnék végre elélvezni általa, de mivel 16 éves és még szűz nem tudom, hogy reagálna a spermámra.

Szeretnék a mellére, az arcára vagy a szájába élvezni, csak nem tudom milyen szituáció lenne alkalmas ennek közlésére.

És persze, hogyan mondjam neki.


Valaki adna ötleteket?

és ti csajok, hogy reagálnátok ilyenre?



2016. máj. 10. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 14 éves kora óta vagytok együtt, azóta szop, de nem dugtatok és a legnagyobb dolog ami miatt aggódsz az az, hogy megijed a spermától. Egy kicsit érdekes sztori.
2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

most lesz 17, de mindegy.

15 és fél éves kora óta vagyunk együtt

2016. máj. 10. 10:32
 3/14 A kérdező kommentje:
és csak alig egy hónapja kezdtük az orált
2016. máj. 10. 10:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal leültünk megbeszélni már az elején, hogy mit engedek én, mi a jó nekem, mit szeretne ő, mit szeretnék én. Persze, ez nem úgy történt, hogy leültünk, elmondta, hogy mit szeretne, és oké, onnantól úgy van. Valóban ő kérte, hogy beszéljük meg, de miután túltárgyaltuk azt, hogy ő mit kérne tőlem, rákérdezett, hogy én mit szeretnék, illetve mi az, amit abszolút nem. Így kerek perec megbeszéltünk mindent, egy kicsit zavarbaejtő volt, de nem neveném kínosnak, hiszen kölcsönösen szeretjük egymást, és jobb volt így megtudni az ilyen dolgokat egymásról, mintha helyzetben vetődött volna fel a kérdés. Szerintem próbáld megbeszélni vele, fogalmazz finoman, hogy ne jöjjön túlságosan zavarba. Fogd a kezét, éreztesd vele, hogy szereted, de vannak ilyen vágyaid, és csak azért szeretnéd megbeszélni, hogy semmi olyan ne történjen, ami ellen ő tiltakozik. Én erre nagyon jól reagálnék, és őszintén megmondanám, miről mi a véleményem.
2016. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eddig szopott, majd pár perc után inkább kiverte egy zsepibe? Vagy hogy? Szerintem ezt így megbeszélni előre baromi hangulatromboló és a aktuális pillanatban el is röhögném magam: "figyelj drágám most jön az a rész, hogy beleélvezek a szádba". Együtt vagytok, hagyod hogy csinálja és pl: ha kézre váltana odasúgod neki, hogy ne így hanem folytassa szájjal, amikor elmész azt úgyis hallja, érzi és ha kikapja a szájából akkor tudod, hogy neki az nem fér bele. Esetleg utána rákérdezhetsz, hogy miért vette ki és megbeszélhetitek.
2016. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

napi 6-szor lepippantott és még nem látott elsülni vagy sosem vitt végig vagy micsoda?

Elsőnek is beszélj vele és mondjuk kezd azzal, hogy szeretnél pl a mellére elsülni, az nem annyira gáz, és lépésről lépésre eljuthatsz a szájáig is, úgy is leállít ha már neki valami túl sok.

2016. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem juttatott még csúcsra, igaz kissé gátlásos és sose hittem volna, hogy abba belemegy.

"Elsülni a szájában" eddig meg nem mertem. Előváladékom volt, ezt sose tette szóvá, csinálta ugyanúgy.

Igencsak kezdő, de nagyon jól esik és szeretném ha továbbra is örömet okozna, ha ez akár a végélvezet lemondásával járna.

És, hogy ebben mi a jó? azt, hogy érzem szerelemből és szenvedélyesen csinálja, mert jó érzés és nem vagyok egy hímsoviniszta görény...csak jó lenne végre elélvezni.

2016. máj. 10. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy felhevült pillanatban annyit kérdezel tőle, hogy: "Baj lenne, ha most befejeznénk? Szóval elmehetek?", az működne. Lehet, hogy kicsit bizonytalan lesz, de biztasd nyugodtan.


Én sehogy sem reagálnék, és a kezdetekkor sem volt ez nekem téma, mert mióta az eszemet tudom, ez így természetes számomra. Mármint hogy a cuminak a minőség különös figyelembevételével az orgazmus a célja.


26/L

2016. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"napi 5-6 alkalommal is kényeztet"

"igaz kissé gátlásos"

Aha.

2016. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha megkéred, hogy had élvezzél el, tuti nem mond nemet és ezzel te sem leszel hím-soviniszta disznó
2016. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!