Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki bicajozástól akár csak egyszer is elélvezett? Esetleg felizgatta?

Figyelt kérdés
Kort írjatok :)
2016. máj. 12. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
régen sokat járkáltunk biciklivel a városba barátnőimmel és egyszer amikor jöttem hazafele annyira "kényelmesen" ültem rajta, hogy nagyon felizgatott! de nem élveztem el!
2016. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kislányok szeretnek lovagolni is.
2016. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nagyanyám tekert a bringával, a tehén meg fellökte. Nagyon izgatott lett az öreglány.
2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan már előfordult, hogy kellemes érzés volt, de elélvezni? A valóság nem a Csajok a csúcson :D
2016. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso:

Sose lehet tudni... akarhogy nezzuk, a kedves holgyek/lanyok a legnemesebb szervukon ulnek, a labuk fel-le mozgatasa pedig biztosan kihat eme szervre is.. es bar az orgazmust en sem erzem indokoltnak, az, hogy felizgathatja oket.. szerintem egyaltalan nem lehetetlen. Nyilvan embere valogatja.. meg az aktualis hangulat es meg sorolhatnam... de biztos van ilyen :)

2016. máj. 12. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nőknél ez gyerekkortól adott: apu térdén lovaglás, korláton lecsúszás, fotel karján izgés-mozgás...a bicaj is ilyen.
2016. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose izgatott fel,hogy bicajoztam,pedig pont tegnap ültem biciklin :D Nekem kényelmetlen inkább az ülőke vagy mi :D


23/L

2016. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sikerült egyszer. 16 éves lehettem és a barátnőmmel bicajoztunk, én kölcsön bringán. Valószínűleg az ülés alakja lehetett olyan ami fizikálisan pont jó volt, meg biztos pont arra a magasságra is volt beállítva , ami képes volt úgy ingerelni.
2016. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!