Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátnőm csak úgy tud elélvezni szex közben ha a csiklóját is izgatja? Mit csináljunk, hogy anélkül is el tudjon élvezni szex közben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Közel 3 éve élek szexuális életet barátommal. Szex közben még egyszer se sikerült elélveznem. Ha a csiklómat izgatja szex előtt vagy után, úgy megy, de nekem az ujjazástól se sikerül.

Szóval az én példámból kiindulva normális. :)

19L

2016. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira normális, mint az, ha te csak úgy tudsz elélvezni szex közben, ha a péniszedet izgatják valami módon.


"Mit csináljunk, hogy anélkül is el tudjon élvezni szex közben?"


Mondjuk izgasd neki te azokban a pózokban, ahol van egy szabad kezed. :-))

2016. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális persze :) És izgató is :)


24/F

2016. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne lenne normális? És miért kéne anélkül is elélveznie? Fura emberek vannak...
2016. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Úgy tűnik itt még senki nem hallott a hüvelyi orgazmusról :D
2016. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy olyan is van, hogy csak mell izgatásra elmegy csaj.
2016. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már hüvelyi orgazmusról, de sajnálattal közlöm, hogy nekem még olyanom sose volt, pedig két férjet és számtalan szeretőt elfogyasztottam hosszú életem során. De a jó hír az, hogy tökéletesen kielégülök csiklóorgazmussal is.
2016. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tűnik itt még senki nem hallott a hüvelyi orgazmusról :D"


Szerinted attól, hogy létezik hüvelyi orgazmus (ami történetesen közvetett csikló orgazmus, mert a csikló egy annál jóval nagyobb és összetettebb szerve, mint aminek kívülről látszik), mégis miért ne lenne NORMÁLIS, ha valakinek a csikló izgatása is kell az orgazmusához, vagy kizárólag azzal jut el az orgazmusig?


(Gondolom, azért nagyjából tisztában vagy vele, hogy a nők hány %-a képes orgazmust átélni csak a csikló stimulálásával, és hány csak hüvelyi stimulációval.)


(Nekem legalábbis nem jutna eszembe azt mondani, hogy attól, hogy a férfiak egy része pusztán a prosztatája izgatásától el tud élvezni, nem normális, akinek ehhez a pénisz izgatása is kell. :-)))

2016. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Azért itt nem valami extremitásokról van szó. Az alapvető szexuális kapcsolat a dugás. Ezért vannak egyáltalán ilyen szerveink. Szóval azt, hogy ilyenkor mi történik, a prosztata izgatáshoz hasonlítani nem túl korrekt.


Amúgy a melltől való orgazmust is csikó orgazmusnak tartod? És azt, amikor valaki álmában ténylegesen fizikailag elélvez?

2016. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem szegény lánynak azért rendesen izgatod,mert nagyon kevés nő képes hüvelyi orgazmusra. Ha meg nem foglalkozol vele szex közben az olyan,mintha csak rólad szólna az egész.
2016. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!