Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóval a lényeg, ti éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a lényeg, ti éreztétek már h egy kicsit igazságtalan h egy lány részegen össze vissza szexel mindenkivel míg egy fiú ha nagyon sokat iszik erre nem nagyon képes vagy hát nem épp úgy mint máskor?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is megsértődne, elmondom h imádom a nőket minden tekintetben és nem vagyok előítéletes senkivel szemben és senki nem tartozik sem nekem sem másnak elszámolással. 19F

2016. máj. 14. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez igy igazsagos. Te nem szexelsz reszegen es masnap eled tovabb az eleted, a lany meg masnap mehet idopontot kerni a nemibeteg gondozoba hogy megnezzek miket kapott el a rengeteg ismeretlentol.
2016. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztam még ezen. Én nőként részegen is tudok szexelni, a párom férfiként szintén. Csak nehezen megy el tőle.. de ez nem is olyan nagy tragédia :D
2016. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogy van de nálam van az a részegségi szint amikor áll mint egy kibaxott zászlórúd és baromi nehéz elmenni szóval lehet csinálni jó sokáig , és van az amikor kidőlök és alszom :D csak meg kell találni azt a mértéket
2016. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg ,mi van tesó?
2016. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!