Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint egy hétig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy hétig nem masztiztam, mert nem tudtam úgy felizgulni ahogy kellett volna hiába lett volna kedvem hozzá. Ma viszont már kétszer csináltam, és reggeltől teljesen be vagyok indulva. Miért van ez?

Figyelt kérdés
18/L
2016. máj. 14. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem tudtál úgy felizgulni, ahogy kellett volna? Ha van kedved hozzá, akkor izgasd magad, és felizgulsz kellően :)

Az pedig normális, hogy néha nagyon be vagy indulva, attól is függhet, hogy épp hol tartasz a ciklusodban, a hormonok egész hónapban változtatják a szexuális étvágyadat.

2016. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem hiába kezdtem izgatni magam, nem nedvesedtem. Fejben biztos nem ott voltam teljesen.

Néhány nap múlva kell megjönnie akkor lehet ezért van.

Köszönöm a válaszod, hasznos volt!:)

2016. máj. 14. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki sem kívánja mindig egyformán.
2016. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A miértre a válasz lehet hormonális, meg stressz dolog is.

Viszont most, h teljesen be vagy indulva javaslom, h használd ki, és pótold be a hetet, esetleg előre is "dolgozva"😉

2016. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!