Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindegyik pasi olyan hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik pasi olyan hogy ha egy csaj felkínálja magát az egyből ágyba bújik vele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
igen.olyan.
2016. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben a férfiaknak is szükségük van valamilyen érzelmi kapocsra a szexhez.


hahaha csak vicceltem, természetesen megdugunk, ha szétteszed a lábaidat.

2016. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért bújnék ágyba? Nem félek én. :D

Amúgy nem, csak a gyökerek csinálják ezt.

2016. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az igénytelenek ezt csinálják, akiknek csak "olyan" csaj jut. Én természetesen nem mindenkivel, aki szétteszi a lábát.
2016. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami extrém ocsmány jószág akkor igen. Bár egyeseket az se zavarja ha ocsmány.
2016. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok óriási csajozó, de azért nem állok neki mindenkinek... Volt olyan lány, aki felkínálta magát és jól is nézett ki, de nagyon buta volt. Na, engem ez jobban kiábrándít, mintha nem lenne túl szép, szóval elküldtem.
2016. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!