Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is sokkal több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal több a csinos lány mint mondjuk10 éve?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

10 éve még csak 10 voltam,szóval nem tudom,de én pl csinos vagyok:D

20L

2016. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez így van. Sajnos. 42/F, házas
2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Másodiknak indul a privát áradat :D kép nélkül nem hisszük!

Igen sok a csinos lány. Az jó, nem?

2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó jó de én 25 évesen már öreg vagyok nekik :)
2016. máj. 14. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy veszem észre hogy egyre több van. Na de mindegyik ugyanúgy néz ki szinte!
2016. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, csak régebben az ember lányát tinikorában nem érdekelte annyira a külseje. Az én környezetemben legalábbis nem volt jellemző. 10 évvel ezelőtt 14-15 évesek voltunk, és teljesen más kötötte le az érdeklődésünket. Ma már egy 15 éves lány úgy néz ki mint egy 20 éves. Minket inkább 18 éves korunk után kezdett érdekelni a divat, én olyan 20 éve korom körül kezdtem ténylegesen is csinos lenni. 25/N
2016. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Hamarabb érnek fizikálisan. De ez nem áll egyenes arányban sokszor a lelki éréssel. Nagyon nem. :D
2016. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár a dologhoz hozzátartozik, hogy most a jelenkor szépségideálja szerint nézzük a régieket. Pl. a 80-as évek divatja is manapság vicces, de akkor az volt a legmenőbb.

Amiért több lett, hogy több korosztály állt rá ezekre a dolgokra. Egyre fiatalabban sminkelnek és bújják a divatlapokat és az egész dologra rákattannak. A 30-as, 40-es elvált nők meg újra csinosak akarnak lenni, a barátnőik meg szintén, szóval ők is egyre több időt fordítanak a külsőségekre.

Amit észrevettem, hogy 10 éve, ha bementem egy plázába vagy iskolába, sokkal színesebbek és változatosabbak voltak a kinézetek. Voltak rockerek, rapperek, diszkósok meg mindenféle. Most meg kb. egyenruhaként mindenki ugyanabban a ruhában, a maradék ember meg átlagos ruhában.

És egyre több embernél látom, hogy sokkal több időt öl a külsőségbe, mint a tartalomba.

2016. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Lol kinek vagy öreg 25 évesen? 15 éves lányokra csorgatod a nyálad?

Egyetemisták közt van a legtöbb szép lány, azokhoz meg pont korban illő vagy.

2016. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!