Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 25 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 25 éves lány vagyok és még szűz. Már nagyon unom az önkielégítést. Szerintetek hogyan vezessem rá a pasit, akivel ismerkedünk, hogy azért mert még szűz vagyok nem akarom váratni?

Figyelt kérdés
Szerinte ha már eddig vártam vele, akkor még várjunk vele, ne kapkodjunk, ő csak vigyázni szeretne rám. Szerintetek kellek neki egyáltalán?
2016. máj. 15. 11:40
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
78%

Nem láthatunk bele a fejébe, Csillagvirág. Tudod, két reális lehetőséget tudunk mondani, amiből az egyik biztosan nem tetszik.


Szerintem teperd le egyszer, mikor kettesben vagytok, felesleges ezt a szüzesség dolgot túlmisztifikálni.


26/F

2016. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
tudtok erről nyíltan beszélni?
2016. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Legyél kezdeményező! Simogasd, puszilgasd, vezesd a kezét, tedd ide-oda! Kacérkodj!

Irígylem a pasit!!!

F.

2016. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Hát mondd meg neki,hogy akarsz már!

Most komolyan azért ez kicsit gáz,hogy 25 évesen,még nincs tapasztalatod. De Te tudod.

Amúgy miért nem Te kezdeményezel,nem is értem....

2016. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha a kisbetűs részt a srác mondta IGEN kellesz neki és igaza van :)

Ne kapkodjátok el,,építsétek fel rendesen :)

Vannak fokozatok.

Szép élménnyé szeretné tenni neked :)

Örülj neki,hogy ilyen fiút fogtál ki :)


Türelem és fantasztikus élményben lesz részed :)

Sok Sikert és még több Orgazmust :)

N.

2016. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MiG29 ***** válasza:
Öltözz fel szexi fehérneműbe és vegyél fel valami hasonlóan szexi ruhát. Aztán amikor betoppan a lakásba csábítsd el. Odalépsz hozzá megcsókolod közben megsimogatod a hímtagját és elővarázsolod a nadrágjából. Aztán elé térdelsz és a lecummantod. A lényeg hogy a fogaid ne érjenek a hímvesszőhöz csak az ajkaid meg a nyelved. És nem kell úgy szívni mint egy porszívó inkább a nyelveddel játsz meg az ajkaiddal. Ha ezután nem indul be úgy, hogy lekapjon akkor passz piros. Le kell ülni és beszélni vele, hogy mi a gondm Szerintem ez a férfiak 99%-át beindítja úgy, hogy hátulról úgy elintézzen, hogy majd leszakad a veséd. (Persze jó értelemben) ;)
2016. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat


#4 lehet hogy gáz, hogy nincs tapasztalatom, de aki eddig kezdeményezett volna nálam attól vh sikítva futottam az ellenkező irányba


igen ezt a srác mondta hogy várjunk vele, próbáltam már nála kezdeményezni, és arra mondta hogy nem kell semmit elkapkodni, ráérünk

2016. máj. 15. 12:04
 8/15 MiG29 ***** válasza:
100%
Amúgy az is lehet, hogy még nem tud hova tenni téged. Esetleg ő is szűz és fogalma nincs semmiről és ez visszatartja. Egy a lényeg olyannak add magad akivel nyugodt vagy és nem feszengsz akkor mindegy, hogy milyen körülmények közt, lehet egy sima snassz szobában is jóélmény az első. Jah és néma gyereknek anyja se érti a szavát ha olyannal vagy aki tapasztalatlan de lehet akár tapasztalt is mondjad ha valami nem jó és adj hangot annak amit élvezel!!! Orgazmusban gazdag szexet kívánok! ;)
2016. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem akarsz tovabb varni. Nem ertem mit nem tud ezen felfogni.
2016. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg pont ez a tartózkodás vonzotta be őt. Tudattalanul sem vagy még nyitott erre annyira, mint a nem szűz nők. Ő olyan nőre vágyott, aki nem mindig mindenkivel mindenhol, azonnal... és most ezt akarja átélni Veled. A javaslatom az, hogy ne beszéljetek róla, inkább legyetek gyakran kettesben, lazán, iszogassatok együtt pezsgőt, bort, olyan helyen, ahol más nem zavarhat meg, és érezzétek jól magatokat. Igen, és ez fontos, ne akarj semmit, ne találj ki előre semmit, ne tervezz meg semmit, ne konstruálj meg semmit... minden történni fog magától... :)
2016. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!