Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használ valaki fleshlight-ot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki fleshlight-ot? (művaginát)

Figyelt kérdés

Van barátnőm, de szeretem magamat is kényeztetni néha napján és a kezem már uncsi. :)


Az érdekel, hogy milyen? Érdemes venni? Tényleg olyan érzés mint a valódi vagina?


(Az olyan kommentek kíméljenek lécci, hogy ennyi pénzért ribit is vehetnék!)



2016. máj. 15. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem a lyuk számít. Hanem hogy mennyire vagy felizgulva.
2016. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
próbáltam már érdekes volt
2016. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 44zoltan ***** válasza:
100%
Sokkal jobb érzés mint az igazi. Smellett hogy álandóan szűk marad ,a barázdák miatt hatalmas magömlést produkálsz. Nekem 3 fajta van. Ajánlom az ice go-t még látod is ahogy dolgozik a tököd.
2016. máj. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen a látvány mégjobban felizgat próbáld ki
2016. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem puncis Vortex Fleshlightom van, és csak ajánlani tudom. :) Imádom használni, barátnő mellett is elő szoktam venni. Nagyon hatékonyan stimulál, óriási orgazmusom szokott lenni tőle. :) Egy nővel ugyan nem ér fel, viszont a valódi puncinál sokkal jobb, mert jobban stimulál, izgatóbb érzés, viszont a puncihoz tartozó nőt nem pótolja. Nem szuszog, nem karmol, nem ölel, nem csókol, nincsenek hüvelyizmai, stb. De ha csak a puncit nézem, akkor annál többet nyújt. :)
2016. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fleshlight GO-m van, szerintem nagyon jó :)


Nekem is van párom, de azért jó ha van egy fleshlight is.


Össze nem hasonlítható az igazi szexxel, az egy teljesen más élmény, de ha egyedül vagy..stb. jóféle élvezést tudsz vele szerezni magadnak. :)

2016. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van fleshlightom de sosem fogja pótolni az igazi nőt! Nem érzed a testet, a csókot, az ölelését, a nyögéseit nem hallod. Arra viszont tökéletes hogy kellemes helyre dugd be a f...ad :D Sokkal jobb mint kézzel csinálni, legalább kétszer akkor a magömlés érzése
2016. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van es csak ajanlani tudom :))
2016. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ngng79 válasza:

Én három éve vettem egy Lady ... valami ranger. 16 rugó volt. Nagyon vágytam puncira és nem valami gagyi szart venni hatezerért. Megérte az árát; érdemes volt megvenni. De amikor a leírást olvastam "szûk" az felízgatott. A valóság az nekem az én farkamra nem szük. pedig én erre voltam ráizgulva hogy ugy szoritja majd mint az igazi punci. A fleshlight nagyon puha, nem olyan mint az igazi punci nem feszes. Szóval nem akarok illúzió romboló lenni... Ha beledugod teljesen más mintha valódiba. Nem tom minek az a rizsa hogy jobb mint az igazi pl az igazit nem te tisztítod. Ennek ellenére a legjobb amit vehetsz, de ne hasonlítsuk már az igazihoz. Nem sokat tanulmányozta az anatómiát, aki csinálta... de egy tizen évesnek óriási élmény használni. Kár hogy nekem nem volt akkor. Szóval a belsô része még megsem közelíti a valódi redôzetet. Ennek ellenére is jó használni. Aztán felkeltette az érdeklôdésemet a Meiki japanese vagina. A meiki real valódinak fordítható. Szivem szerint Meiki Maria Ozawa akartam venni, de hazánkban nem elérhetô. Sajnos, igy be kellett érnem egy ismeretlen meikivel. Belsô redôzõttsége igazi, de nem adja vissza a hús..mert a punci húsból van s nem orvosi silicone-ból.

Én most real japanese doll-ra gyûjtök. Kétmillió ötszázezerbe kerül. Eredetit akarok, hazánkban nincs, ami van azok nevetségesek. Rondák. Enny erôvel (mert azokért a vackokért elkérnek 150-200 ezret) sokkal jobb választás amit a kínai cég gyárt clon-babák nem eredeti jp love doll.

2016. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!