Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak hány nővel voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hány nővel voltatok az életben és abból mennyi volt szilikon mellű? Milyen gyakori a szilikon mell tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
Ha mondtok korosztályt, vagy embertípusokat (és mellé számokat, arányokat is) ahol gyakoribb mint az átlag, azt is megköszönöm.
2016. máj. 15. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
sokkal :) nem számoltam, volt köztük jó pár szilikonos is és a mostani partnerem is szilikonos
2016. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Valamivel több mint 100 nő , de egysem volt szilokon mellű
2016. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9,egy se
2016. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

7/0

De nem is feküdnék le olyan nővel, akinek szilikon melle van. Engem taszít. Én ilyen defektes vagyok, h természetességre izgulok, és taszítanak a mű dolgok. Mint Pl mű mell, műköröm, műszemöldök (ez a tetovált fos)

2016. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen barátnőm sem volt az. Egyszer voltam egy prostinál, neki az volt. De nekem nagyon nem jön be a szilikon. Inkább legyen kicsi, de eredeti.
2016. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugy látom le vagyok maradva. :)

Három barátnőm volt, aranyos visszafogott, szep, kísé perverz lanyok. De egyiknek sem volt szilikonja.

31f

2016. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ből egynek sem. De akikkel bármi egyéb volt még (kb 4), azoknak sem.
2016. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 nővel voltam. A jelenlegi páromnak (27 éves lány) szilikonos mellei vannak. Szép, nem nagy, természetes alakúak. Imádom!
2016. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb 80 novel voltam, nagyjabol 20 nak volt szilikon melle

Most felesegemnek is az van, ha szepre van megcsinalva akkor gyonyoru tud lenni.

2016. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!