Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha komolyan gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha komolyan gondoljátok egy csajjal akkor is felhozzátok a szex témát már a legelején az ismerkedésnél (vagy legalábbis utaltok szexualis dolgokra)?

Figyelt kérdés
Vagy mikor kezdtek egyáltalán róla beszélni? Vagy ez nagyban függ attól, hogy a kiszemelt az csak alkalmi partner vagy esetleg kapcsolatra kellene?

2016. máj. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha komolyan is tervezek utalok szexre bizonyos mértékben. Nem bírom megállni, hogy ne hecceljem picit. Lehet rossz fiú vagyok. XD
2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélni nem nagyon beszélek róla, inkább csinálom. Talán ha minden ötödik lánnyal van, hogy feljön a szex témája azelőtt, hogy megtörténne a szex. Akkor is általában a lány hozza fel.


Én legtöbbször úgy 2-5 randevú után szoktam lefeküdni a lányokkal és az előtt nem igazán beszélek a szexről. Viszont ha kezdeményezni kell azt és csinálni akkor nagyon ráfekszem a témára (és aztán a lányra).


Életem legnagyobb szerelmét, aki a leghosszabb kapcsolatom is volt egyben (2,5 év) a második randinkon fektettem le.

24/F

2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez fugg attol, hogy mit akarok a lanytol ill. hogy o milyen tipus pl:laza, fapna
2016. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kezdek. Felnőtt emberek nem kerülgetik egymást hónapokig.
2016. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezzel kezdek... az élet része mi? Elvégre nem vagyunk otromba állatok kulturált emberek...
2016. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen utolsó ez az élet része.
2016. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!