Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akiknek húspéniszük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek húspéniszük van. Nem gondolkodtatok már azon hogy milyen jó lenne ha vérpéniszetek lenne?

Figyelt kérdés

Nem lehet rajt változtatni meg ilyenek de azért na.

Mert nekem mikor gatyában a vérpéniszem feláll és jobbra balra kell eltűrnöm hogy kényelmes legyen és hogy elférjen az nekem pl nagyon idegesítő. És ilyenkor átérzem a helyzeteteket. Ti hogy vagytok ezzel a szituval?

A vérpénisz lankadtan természetesen pedig kényelmesen elfér bármilyen alsógatyában.



2016. máj. 15. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ja igen nehezebb elrakni néha irigylem akinek vérpénisze van
2016. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát néha cserélnék
2017. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a húspéniszt irigylem. Ez már csak ilyen.
2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen néha kellemetlen mert nehezebb eligazitani meg nekem ha áll nem lesz betonkemény mint egy vérpénisz
2019. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!