Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki prostinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki prostinál vesztette el a szüzességét? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezt tervezem, olyan lányról lenne szó aki egyedül dolgozik és sok pozitív visszajelzés van róla.19F

2016. máj. 19. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én prostinál vesztettem el. Egy férfinek sztem nem olyan nagy élmény az első alkalom, ha jó csajt fogsz ki, akkor még az is lehet, hogy élvezni fogod. De ne indulj túlzottan nagy elvárásokkal, ritka az olyan szexmunkás akinél egy picit sem érzed, hogy ő éppen pénzért dolgozik rajtad. Meg aztán itt hiányozni fog az az érzés, hogy a lány is kíván téged, ami azért elég fontos szerintem. Tehát akármilyen jó szolgáltatóhoz mész is, nem lesz meg az egésznek a romantikája, ami nem olyan nagy baj, csak kicsit mechanikus lesz az egész. Vannak amúgy kifejezetten kedves, jófej lányok köztük, remélem, ilyen lesz a választottad, aki majd segít, ha esetleg zavarban leszel. Ha jók a visszajelzések (és nem csak kamu beszámolók vannak róla) akkor vszleg nem fogsz csalódni.
2016. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat sok pozitív beszámoló van róla h elég barátnő feelinges , meghát szerintem az adott ember hozzáállásán is múlik a dolog.Hát biztos zavarban leszek 1 kicsit de szerencsére olyan problémám nincs h pl emiatt nem állna felvagy ilyesmi talán valsz az h hmar elmegyek esélyes lesz.
2016. máj. 20. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
A GyK-en ez már divat lett, úgy tűnik.
2016. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem igazán értem mire gondolsz. Ez a kérdés lett divat? Mert nemrég regisztráltam és ez az elhatározás már előtte megvolt.
2016. máj. 20. 00:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?:-)
2016. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De mindezt 19 évesen? Semmivel se vagy még elkesve, és igen, véleményeket kamu profilrol írnak saját magukról
2016. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nézőpont kérdése h elvagyok e késve vagy sem de igazad van h nem csak egy ideje nyomaszt ez az érzés és nem mások miatt hanem saját magam miatt.Igazad van abból is h vannak ilyen kamu vélemények de erről a lányról nem egy pár db van hanem rengeteg és olyanoktól akik rendes tagok és régóta vannak fent és másokról is írnak és nem egy átutazó vagy nemrég megjelent lány hanem már több éve fent van és több évi vélemények is vannak róla.
2016. máj. 20. 10:54
 8/9 Sick Fish ***** válasza:
100%

én igen, 26 évesen vettem rá magam.

Azt mondják fejben dől el, de én valami mocskosul pancser vagyok, mert 3szor voltam egy lánynál, de még csak 1szer tudtam eldurranni, jó mi? :D De sok beszámolónál olvasom, hogy 6szor elmennek, a csaj 12szer, utána masszás meg egy kis csacsogás, mindez 1 óra alatt... mind1...

Első alkalommal kicsit gépies volt, de már a 2. és 3. alkalommal jobban ment minden, mintha már régóta ismernénk egymást. Viszont én inkább nem mondta el Neki, hogy szűzként mentem el hozzá. De egyáltalán nem bántam meg, Te se cselekedj másképp. Hiába olvasol vissza 100 kérdést erről, sok álszent csaj magyarázkodik, hogy visszataszító, inkább legyél szűz, de ha elmondod Nekik, mert ugye, fő az őszinteség, akkor meg szimplán eltűnnek az életedből, hidd el, velem is ez volt, nem egyszer, a macsó férfiak pedig nem tudják mit érzel és könnyen dobálóznak azzal, hogy "szerezz rendes barátnőt", ja, mert az olyan egyszerű...mint Nekik... eddig nem is gondoltam rá... ...

Ne hallgass másra, azt tedd és úgy, ahogy Neked jó.

Szóval, nyugodtan hívd fel, menj el hozzá. Hajra! :)

2016. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igazad van abban h egy lánynak nem szabad ilyet elmondani és én sem terveztem egy prostinak se.
2016. máj. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!